16 września do polskich kin trafi trzecia część przygód Bridget Jones. W rolach głównych po raz kolejny zobaczycie Renee Zellweger i Colina Firtha, do których tym razem dołączył Patrick Dempsey (najbardziej chyba znany z roli w serialu "Chirurdzy").

Na ten film fani miłosnych zawirowań Bridget czekali kilka dobrych lat. Pierwsza część kultowego filmu ukazała się 15 lat temu, a kolejna w 2004 roku. Po 12 latach w końcu będziemy mogli zobaczyć " Bridget Jones 3", w którym to główna bohaterka zmaga się z kolejnymi zawodami miłosnym, a papierowy pamiętnik zamienia na portale społecznościowe - Facebook, Snapchat i Instagram nie są jej straszne.

Film takiego formatu nie mógł pozwolić sobie na słabą promocję. Sukces komercyjny zapewnić ma piosenka przewodnia promująca "Bridget Jones 3". Nic więc dziwnego, że specjaliści od promocji do jej nagrania wybrali brytyjską piosenkarkę Ellie Goulding, która w swoim dorobku ma już megahit ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Między innymi w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Irlandii i Szkocji piosenka "Love Me Like You Do" dotarła na szczyt listy najchętniej granych piosenek w rozgłośniach radiowych.

Posłuchajcie "Still Falling For You" - utwór promujący trzecią część miłosnych przygód Bridget Jones.