Elliot Page jest aktorem, który otwarcie mówi o swojej tożsamości płciowej. W 2014 roku dokonał coming outu i wyznał (jeszcze jako Ellen Grace Philpotts-Page), że jest lesbijką. W 2020 roku oznajmił światu, że jest osobą transpłciową. Teraz gwiazdor udostępnił na Instagramie zdjęcie, które pokazuje, jak wygląda jego ciało po operacji mastektomii i otworzył się na temat tego, co czuje. Zobaczcie!

Elliot Page pokazał się bez koszulki. Jak wygląda jego ciało po operacji korekty płci?

Na instagramowym profilu 36-latka pojawiło się selfie, na którym widzimy go bez koszulki. Ma tylko czapkę z daszkiem i łańcuszek. Z racji tego, że aktor przeszedł proces korekty płci pod jego sutkami widoczne są dwie blizny, które dumnie eksponuje. Co więcej, w poście Page napisał, jak się czuje teraz w swoim ciele.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @elliotpage

Źle czułem się szczególnie latem – zaczął gwiazdor. – Żadnych warstw, tylko T-shirt. Byłem tak spocony, ciągle patrzyłem w dół i poprawiałem moją za dużą koszulkę. Czuję się teraz tak dobrze, wygrzewając się na słońcu. Nigdy nie sądziłem, że mogę doświadczyć takiej radości, która kipi w moim ciele. Jestem bardzo wdzięczny za to, co zrobiła dla mnie opieka zdrowotna osób transpłciowych. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z wami moją podróżą. Już wkrótce opowiem więcej – napisał we wzruszającym poście i dodał hashtag #transjoy.

Obserwatorzy i obserwatorki reagują na selfie Elliota Page’a

Zdjęcie, które wrzucił aktor zebrało już prawie 900 tysięcy polubień. Znajdziemy też pod nim masę pozytywnych komentarzy. Fanki i fani wspierają swojego idola, dodają mu otuchy i między innymi piszą, że jest super hot.

Jesteś najbardziej hot na świecie – brzmi dokładnie jeden z komentarzy.

Jaki przystojny – czytamy dalej.

Jesteś sobą! Yay – napisała jedna z fanek.

Omggg wyglądasz tak dobrze – dodała inna.

Oprócz pozytywnych komentarzy pojawiło się także wiele emotikon w kształcie serca i płomieni. Obserwatorki i obserwatorzy Elliota wydają się być z niego bardzo dumni i cieszą się jego szczęściem.

Aktor znany z „The Umbrella Academy” da swoim fanom i fankom jeszcze więcej powodów do dumy i radości, ponieważ już niedługo światło dzienne ujrzy jego pierwsza książka „Pageboy”. Dowiemy się z niej prawdopodobnie o jego doświadczeniach z korektą płci. Czekamy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @elliotpage