Wygląda na to, że Elliot Page i Mae Martin (niebinarna osoba używająca zaimków they/them oraz she/her) są kimś więcej niż tylko przyjaciółmi! Idąc w ślady Billie Eilish i Jesse'go Rutherforda, aktorska para pojawiła się razem na czerwonym dywanie, zachwycając fanki i fanów. Po gali zakochani wrzucili na swoje media społecznościowe dużo wspólnych zdjęć, tak na wszelki wypadek, jakby komuś było mało tego duetu. Wspaniale widzieć ich szczęśliwych!

Elliot Page i Mae Martin potwierdzili swój związek na czerwonym dywanie

5 listopada gwiazdor „The Umbrella Academy” i Mae Martin (stojące za produkcją Netfliksa „Feel Good”) pojawili się na LACMA Art + Film Gala. Para pozowała wspólnie na ściance, nie ukrywając już swojego związku. Wyglądali niezwykle elegancko. Page miał na sobie dwurzędowy garnitur i muszkę, Martin zaprezentowało się w granatowo-czarnym garniturze i rozpiętej pod szyją białej koszuli. Aparaty fotoreporterów skupione były głównie na zakochanych.

Elliot i Mae po gali nie pozwolili opaść emocjom. Gdy wydarzenie dobiegło końca na ich Instagramach pojawiły się wspólne zdjęcia, ale nie tylko. Mae w opisie swojego posta nazwała Elliota „swoim królem”. Podziękowała też marce Gucci za garnitur i LACM’ie za wieczór. Wpis zwieńczył hashtag #t4t. Ten skrót po rozwinięciu brzmi „trans for trans”. Oznacza to, że osoba, która go używa jest osobą trans i preferuje relacje romantyczne z osobami, które również są transpłciowe.

Przypomnijmy, że w 2020 roku, Elliot Page ogłosił publicznie, że jest osobą transpłciową. Jego osoba partnerska identyfikuje się jako niebinarna – Mae zrobiło coming out w 2021 roku.

Na Instagramie Mae możemy zobaczyć zdjęcie w łazienkowym lustrze z Elliotem. Kolejne fotografie przedstawiają już parę na wspomnianym wyżej wydarzeniu, pozujących na ściance.

Wczoraj natomiast, aktor znany z filmów „Juno” czy „Incepcja” opublikował swój własny post. Dziękuję Gucci za zaproszenie mnie i Mae Martin na galę – podpisał zdjęcia z eventu. Mae zostawiła pod postem serce jako komentarz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @elliotpage

Elliot Page i Mae Martin – relacja

Chociaż Elliot Page i Mae Martin dopiero teraz zdecydowali się upublicznić swój związek, to w przeszłości mogłyśmy i mogliśmy widzieć ich razem. Page udostępnił zdjęcie z Mae już w 2021 roku, podpisując je: Chilling with this heartthrob.

Zobacz także:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @elliotpage

W styczniu 2021 roku Elliot rozwiódł się z Emmą Portner, z którą byli małżeństwem przez 3 lata. Być może już wtedy jego relacja z Mae miała swoje początki. Teraz, gdy para potwierdziła już swój związek, czekamy na więcej uroczych zdjęć tej dwójki!