Z końcem zeszłego roku aktorka Ellen Page ogłosiła światu, że jest osobą transspłciową i zmienia imię na Elliot. Był to kolejny coming out tej gwiazdy od 2014 roku, wówczas Page na konferencji Human Rights Campaign ogłosiła oficjalnie, że jest lesbijką. Gwiazda takich filmów, jak Juno czy Incepcja oraz serialu Netflixa The Umbrella Academy w oficjalnym oświadczeniu na początku grudnia 2020 pisała:Jestem szczęśliwy, że mogę to napisać. Że tu jestem. Że dotarłem do tego miejsca w swoim życiu”. W momencie informowania mediów i fanów o nowej tożsamości ogromnym wsparciem dla Elliota była jego żona, tancerka Emma Portner. „Istnienie Elliota jest darem dla świata samo w sobie. Świeć swoim światłem. Tak bardzo Cie kocham" wyznała wówczas zakochana Emma.

Elliot Page rozwodzi się po 3 latach małżeństwa

Niespełna dwa miesiące po tym wydarzeniu dowiedzieliśmy się, że Elliot Page i Emma Portner nie będą już małżeństwem, które tworzyli przez 3 lata. Serwis TMZ donosi, że 33-letni aktor po złożył pozew rozwodowy w sądzie na Mannhattanie. „Po wielu przemyśleniach i dokładnych rozważaniach podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Mamy do siebie ogromny szacunek i pozostajemy bliskimi przyjaciółmi” czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Elliot i Emma poznali się na Instagramie. Aktor zobaczył jeden z filmików z popisami tanecznymi Portner i napisał do niej wiadomość. Para po raz pierwszy publicznie pokazała się w lipcu 2017, a po 6 miesiącach znajomości stanęły na ślubnym kobiercu. Wcześniej Page przez półtora roku związany był m.in. z artystką i surferką Samanthą Thomas.

 

Związki gwiazd: Sophie Turner i Joe Jonas, Barbara Palvin i Dylan Sprouse oraz inne sławne pary, które poznały się przez media społecznościowe! >>>