Ostatnio znów jest głośno o Emily Blunt, która zyskała popularność dzięki roli asystentki Mirandy Priestly w filmie Diabeł ubiera się u Prady oraz o Jamiem Dornanie, czyli odtwórcy roli głównej w głośnej produkcji 50 twarzy Greya. Wszystko dlatego, że gwiazdorski duet już niedługo pojawi się razem na wielkim ekranie! Emily Blunt i Jamie Dornan zagrali w Wild Mountain Thyme – filmowej adaptacji sztuki teatralnej Outside Mullingar w reżyserii Johna Patricka Shanleya. Czego dotyczy fabuła nowego melodramatu? Kiedy premiera? Poznaj szczegóły produkcji i zobacz oficjalny zwiastun!

Wild Mountain Thyme – Emily Blunt i Jamie Dornan zagrali razem w filmie

Wild Mountain Thyme to melodramat, którego akcja toczy się w Irlandii. Główną bohaterką jest młoda rolniczka Rosemary Muldoon (w tej roli Emily Blunt). Irlandka od lat podkochuje się w swoim sąsiedzie. Z kolei Anthony Reilly (Jamie Dornan), bo właśnie tak brzmi jego nazwisko, ma problemy emocjonalne. Wynikają one m.in. z trudnej relacji, jaka łączy go z ojcem, który nie traktuje go poważnie, co więcej, planuje sprzedać swoje gospodarstwo kuzynowi z USA. Za dystrybucję filmu odpowiada M2 Films.

Wild Mountain Thyme – zwiastun nowego filmu z Emily Blunt i Jamiem Dornanem w rolach głównych

Do sieci trafił już oficjalny zwiastun Wild Mountain Thyme, czyli melodramatu z Emily Blunt i Jamiem Dornanem w rolach głównych. Na ekranie zobaczymy również Christophera Walkena, Dearbhlę Molloy, Lydię McGuinness i Jona Hamma.

 

Wild Mountain Thyme – data premiery

Światowa premiera Wild Mountain Thyme odbędzie się szybciej niż mogłoby się wydawać. Nowy film Johna Patricka Shanleya trafi do amerykańskich kin oraz na popularne platformy streamingowe już 11 grudnia 2020 roku. Polscy fani Emily Blunt i Jamiego Dornana będą mogli obejrzeć melodramat w pierwszym kwartale 2021 roku. Niestety dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Emily Blunt zdradziła, co myśli o kontynuacji „Diabieł ubiera się u Prady”. Fani filmu mogą mieć mieszane uczucia >>>