Emily Ratajkowski regularnie inspiruje i zachwyca. Jej stylizacje na co dzień, jak również te z wydarzeń branżowych są szeroko komentowane w mediach, a także w sieci. To samo dotyczy dokonywanych przez nią wyborów urodowych. Ostatnio jedna z najpopularniejszych modelek na świecie przeszła kolejną spektakularną metamorfozę. Przy okazji jednej z sesji zdjęciowych postawiła na fryzurę pixie, która ma już status kultowej. Sprawdźcie, jak teraz wygląda.

Emily Ratajkowski zmieniła fryzurę

Do tej pory Emily Ratajkowski była kojarzona z długimi, lekko falowanymi włosami w odcieniu czekoladowego brązu. Natomiast pod koniec marca tego roku zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Modelka, celebrytka i it-girl opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć zza kulis sesji zdjęciowej dla „Pop Magazine”, podczas której pozowała w nowoczesnych stylizacjach i nowej fryzurze, a konkretnie pixie cut. Zobaczcie:

Pixie cut zasługuje na miano kultowej fryzury. Przed laty nosiły ją m.in. Audrey Hepburn, Twiggy czy Mia Farrow. A teraz lansują ją topowe it-girls. W tym sezonie głośno jest również o bixie, czyli – jak można je łatwo domyślić – połączeniu boba i pixie. To bardziej nowoczesna, a jednocześnie ultra stylowa alternatywa dla obu cięć. Jeśli chcesz skrócić włosy wiosną lub latem 2023, warto wziąć tę opcję pod uwagę. Oczywiście możesz zainspirować się również najnowszą fryzurą Emraty, o której mówią teraz wszyscy.  

Najświeższa metamorfoza Emily Ratajkowski zaskoczyła jej fanki oraz fanów. Pod instagramowym postem z galerią zdjęć z sesji pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zarówno tych negatywnych, jak i pozytywnych – z komplementami. Co ciekawe, niektóre osoby porównują ją do Tokio, czyli bohaterkę bijącego rekordy popularności serialu „Dom z papieru”. 

Emily Ratajkowski obcięła włosy? 

Wiele internautek oraz internautów zastanawia się, czy Emily Ratajkowski naprawdę obcięła włosy? Cóż, modelka z polskimi korzeniami nie odpowiedziała jeszcze na to pytanie. Wszystko wskazuje jednak na to, że na potrzeby wspomnianej sesji zdjęciowej założyła perukę.