Dlaczego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” znika z piątkowej ramówki?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to już od prawie dekady jeden z ulubionych programów rozrywkowych Polek i Polaków. O wokalno-aktorskim show Telewizji Polsat zrobiło się w ostatnich miesiącach wyjątkowo głośno w mediach. Stało się tak przede wszystkim za sprawą licznych zmian w cieszącej się dużą sympatią wśród telewidzów ekipie show. Personalne roszady objęły bowiem nie tylko jury, ale i duet prowadzących. Przypomnijmy, że z programem pożegnał się Piotr Gąsowski, a jego miejsce pojawił się powracający po dłuższym czasie na antenę Maciej Rock.

Od dwóch lat program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” emitowany jest w piątki o godzinie 20:00, czyli w paśmie, które przez wiele lat zarezerwowane było dla innego flagowego show Polsatu, czyli „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Premierowe odcinki „TTBZ” można oglądać co tydzień. Czasami jednak zdarzają się wyjątki. Do takiej sytuacji doszło właśnie teraz.

Polsat odwołał piątkową emisję widowiska. Widzowie będą musieli poczekać na 6. odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” kolejny tydzień – do 14 kwietnia. Decyzja stacji ma związek ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi. 7 kwietnia wypada bowiem Wielki Piątek, który w religii chrześcijańskiej jest tradycyjnie dniem zadumy.

Co zastąpi program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Zamiast kolejnego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Polsat pokaże w najbliższy piątek amerykański dramat biblijny „Pasja” z 2004 roku w reżyserii Mela Gibsona. Przypomnijmy, że głośny i budzący skrajne emocje film oskarżanego w przeszłości o antysemityzm gwiazdora Hollywood zdobył trzy nominacje do Oscarów – za charakteryzację, muzykę i zdjęcia.