Jeśli chodzi o program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, metamorfoza to zdecydowanie słowo-klucz. Do tej pory dotyczyło ono jednak przede wszystkim tego, co działo się na scenie show. Spektakularne przemiany uczestników i uczestniczek w gwiazdy estrady już od niemal 9 lat nieprzerwanie dostarczają rozrywki widzom Telewizji Polsat. Po siedemnastu sezonach twórcy zdecydowali się przeprowadzić rewolucyjne, wzbudzająco ogromne emocje zmiany.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18” – jury

Ostatnie tygodnie upływają fanom i fankom „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pod znakiem serii sensacyjnych doniesień dotyczących przyszłości show. Wszystko zaczęło jeszcze pod koniec grudnia od dość niewinnego ogłoszenia na temat odejścia z programu Michała Wiśniewskiego. Charyzmatyczny wokalista i lider zespołu Ich Troje zasiadał w jury dopiero od piętnastej edycji, dlatego jego pożegnanie z programem  nie wzbudziło aż tak wielkich protestów ze strony wiernych widzów i widzek. Tego samego zdecydowanie nie można jednak powiedzieć o kolejnym newsie z obozu „TTBZ”, który przetoczył się przez media.

Na początku stycznia w internecie gruchnęła wiadomość, że z programem niespodziewanie żegna się Katarzyna Skrzynecka. Wiele osób nie kryło swojego oburzenia. Popularna aktorka i piosenkarka związana była bowiem z formatem od pierwszego, wyemitowanego jeszcze w 2014 roku odcinka.

Katarzyna Skrzynecka związana była z muzycznym show już od pierwszej edycji, w której wystąpiła, jako uczestniczka. Wtedy olśniła swoim scenicznym talentem zarówno widzów, jak i jurorów, co zapewniło jej zwycięstwo. Przez 16 kolejnych sezonów gwiazda zasiadała w fotelu jurorskim, dając kolejnym uczestnikom wsparcie i służąc własnym doświadczeniem. W każdym potrafiła odnaleźć jego silne strony i podpowiedzieć, jak jeszcze doskonalić swój warsztat. Jej wielką wartością jest ogromna serdeczność, poczucie humoru, życzliwość, ale również perfekcjonizm  – czytamy w oficjalnym komunikacie stacji.

Telewizja Polsat pragnie podziękować Katarzynie Skrzyneckiej za nieocenione zaangażowanie w tworzenie uwielbianego przez widzów programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – dodali przedstawiciele Polsatu.

W połowie stycznia do mediów wyciekło nazwisko nowego członka jury. Jak donosi portal Interia, został nim piosenkarz, muzyk, aktor i artysta kabaretowy, Paweł Domagała. Poza nim w jury zasiąść mają także ponownie Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Informacja została już oficjalnie potwierdzona przez Polsat.

Cieszę się. Mam nadzieję, że wszyscy, ale to wszyscy, będą się wraz ze mną i uczestnikami pysznie bawić – powiedział Paweł Domagała, zapytany o to, jakie emocje towarzyszą mu przed jego premierowym występem w „TTBZ”.

Paweł Domagała nowym jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” / fot. AKPA

Co ciekawe, Michał Wiśniewski wyjawił, że tym razem władze Polsatu nie zamierzają zatrudniać czwartego jurora „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Zobacz także:

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18” – prowadzący

Na tym jednak personalne roszady w polsatowskim show się nie kończą. Przypomnijmy, że w akcie solidarności ze zwolnioną nagle Katarzyną Skrzynecką krótko potem z programem pożegnał się również współgospodarz show, aktor i prezenter Piotr Gąsowski. Oficjalnie potwierdzono już, że w nadchodzącej edycji zastąpi go Maciej Rock. Widzowie Polsatu mogą go pamiętać chociażby jako prowadzącego takie produkcje jak „Idol”, „Się kręci” czy „Must Be the Music. Tylko muzyka”.

Maciej Rock nowym współprowadzącym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” / fot. East News

W roli drugiego prowadzącego „TTBZ” niezmiennie pojawi się Maciej Dowbor.