Historyczne zmiany w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Planowany na wiosnę 18. sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zapowiada się na najbardziej rewolucyjną edycję w historii show. Już jakiś czas temu ogłoszono, że w kolejnej odsłonie programu pojawi się uczestnik wybrany z grona widzów. W castingu mogli brać udział wyłącznie piosenkarze amatorzy, którzy nie zajmują się zawodowo śpiewaniem. Co ciekawe, będzie to pierwsza tego typu sytuacja nie tylko w polskiej wersji programu, ale także na świecie. To jednak nie wszystko. Pod koniec grudnia media obiegły także pierwsze wieści o zmianach w składzie jury. Po trzech sezonach z programem pożegnał się lider zespołu Ich Troje, piosenkarz i showman Michał Wiśniewski. Szybko okazało się, że to jeszcze nie koniec zaskakujących ogłoszeń.

Katarzyna Skrzynecka żegna się z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Tuż po Nowym Roku do mediów dotarły sensacyjne doniesienia o tym, że w nadchodzącej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie pojawi się również Katarzyna Skrzynecka. Popularna aktorka i piosenkarka związana była z programem od samego początku. Po zwycięstwie w finale pierwszej edycji show w 2014 roku dołączyła bowiem na stałe do grona jurorów. Krótko potem informacja została potwierdzona przez Polsat.

Katarzyna Skrzynecka żegna się z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Była z nami od początku i pokazała, że w „TTBZ” nie tylko można się świetnie bawić ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach, których dostarczyła nam całe mnóstwo. Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje – przekazano w komunikacie.

Spora część internautów jest wyraźnie zaskoczona odejściem Katarzyny Skrzyneckiej z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Niektórzy wprost wyrażają swoje niezadowolenie.

Wielka szkoda, najbardziej utalentowany uczestnik „TTBZ” i przecudowny juror – czytamy pod postem na instagramowym profilu show.

Ten program już nie będzie taki sam – ubolewa jeden z widzów.

Co ciekawe, wiele osób wprost sugeruje, że ostatnie zmiany we flagowym show Polsatu mają bezpośredni związek z przejęciem sterów w stacji przez nowego wiceprezesa i dyrektora programowego.

Zobacz także:

Pan Miszczak robi porządki widzę... – pisze fanka show.

Internauci przypominają także, że Katarzyna Skrzynecka już raz straciła posadę w telewizji, gdy jej przełożonym był Edward Miszczak. Mowa oczywiście o sytuacji z 2011 roku, gdy artystka po 10 sezonach pożegnała się ze stanowiskiem prowadzącej „Tańca z Gwiazdami”.

Nowy dyrektorek w Polsacie, a zagrywki stare. Zrobił jej to samo w „Tańcu z Gwiazdami” w TVN, do tego była w tamtym czasie w ciąży... Pani Kasiu, jest pani wspaniała, a mali ludzie zawsze zostaną mali – napisała jedna z rozgoryczonych internautek.

Będziecie oglądać „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” bez Katarzyny Skrzyneckiej?