Śniadaniówka w Telewizji Polsat

Plotki na ten temat krążyły w kuluarach już od dłuższego czasu. Telewizja Polsat postanowiła powalczyć o znaczne zwiększenie wyników oglądalności w godzinach porannych. Mówiąc wprost: wszystko wskazuje na to, że wielkimi krokami zbliża się start śniadaniówki Polsatu. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom medialnym, twórcy nowego programu praktycznie skompletowali już ekipę prowadzących.

Gospodarze porannego programu Polsatu

Nazwa show to na razie ściśle strzeżona tajemnica. Jak nietrudno było się domyślić, poranny magazyn Telewizji Polsat ma stanowić poważną konkurencję dla „Dzień Dobry TVN” i „Pytania na śniadanie” w TVP2. Nowe szefostwo stacji, na czele którego staje jeszcze do niedawna związany z TVN Edward Miszczak, zdecydowało więc zaangażować w projekt swoje najmocniejsze nazwiska.

Jak donosi „Super Express”, znane są już trzy pary prowadzących show. Pierwszą z nich stanowić będą niezwykle zgrani i doświadczeni Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna. Duet od lat prowadzi razem program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz ma na swoim koncie niezliczoną ilość festiwali i imprez Polsatu.

Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna / fot. AKPA

Druga para, która podobno odgrywać ma w Polsacie taką rolę, jaką Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają w Dwójce, to znane i lubiane małżeństwo – Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Widzowie Polsatu znają Maćka chociażby z emitowanego już od 2014 roku show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor / fot. AKPA

W śniadaniówce Polsatu podobno znalazło się też miejsce dla zwyciężczyni tegorocznej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i współprowadzącej reality show „Farma”. Mowa oczywiście o Ilonie Krawczyńskiej, która ma stworzyć rodzinny duet ze swoją starszą siostrą, Mileną. Jako influencerki już od lat występują razem w sieci pod szyldem Siostry ADiHD.

Zobacz także:

Ilona Krawczyńska i Milena Krawczyńska / fot. AKPA

W czwartej, ostatniej parze, pojawić ma się z kolei koleżanka Ilony Krawczyńskiej z „Farmy”, czyli Marcelina Zawadzka. Przypomnijmy, że zwyciężczyni wyborów Miss Polonia 2011 ma już ogromne doświadczenie w pracy w telewizji śniadaniowej. Przez pięć lat była bowiem jedną z głównych gwiazd „Pytania na śniadanie”. Na razie nie wiadomo jeszcze, kto będzie jej partnerował na antenie Polsatu.

Marcelina Zawadzka / fot. AKPA

Czekacie na śniadaniówkę Telewizji Polsat?