Program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, ku olbrzymiej radości fanek i fanów, powraca na antenę Polsatu po rocznej przerwie. Trzynasta edycja show zapowiada się niezwykle emocjonująco. Według potwierdzony przez stację medialnych doniesień, jesienią na najsłynniejszym parkiecie w kraju zobaczymy między innymi byłego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego czy dwukrotną wicemistrzynię olimpijską w kolarstwie górskim Maję Włoszczowską. Jak spekulują serwisy plotkarskie, zaproszenie do podjęcia tanecznej rywalizacji przyjęły także Magda Mołek i Małgorzata Rozenek-Majdan, które od lat związane są z TVN-em. 

Ilona Krawczyńska w „Tańcu z Gwiazdami 13"

W 13. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” nie zabraknie też gwiazd mocno związanych z telewizją Polsat. Oprócz aktora Łukasza Płoszajskiego, znanego szerszej publiczności z roli Artura w serialu „Pierwsza miłość”, do walki o Kryształową Kulę stanie również Ilona Krawczyńska. O udziale jednej z najpopularniejszych polskich influencerek i współprowadzącej program „Farma” w show dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się pod koniec czerwca. 

Baang! Miło jest nam poinformować, że w nadchodzącej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wystąpi Ilona Krawczyńska – influencerka, prezenterka, prowadząca porgram „Farma" oraz Festiwal Piękna. Prawdziwy wulkan energii. Ojj, będzie gorąco w poniedziałki – czytam na oficjalnym profilu „Tańca z Gwiazdami" na Instagramie. 

Kim jest Ilona Krawczyńska?

Ilona Krawczyńska urodziła się 23 września 1992 roku – to oznacza, że już niebawem skończy 30 lat. Pochodzi z Wielkopolski, a dokładnie z miejscowości Trzemeszno, nieopodal Gniezna. Po ukończeniu szkoły średniej licząca 175 cm wzrostu influecnerka przeniosła się do Łodzi, gdzie podjęła się studiów z zakresu dziennikarstwa i PR-u. W 2014 zdobyła tytuł Miss Ziemi Łódzkiej i była jedną z 25 finalistkę konkursu Miss Polski, a rok później reprezentowała Polskę podczas Miss Bikini Universe 2015. 

Po sukcesach w konkursach piękności Ilona wspólnie z młodszą o trzy lata siostrą Mileną założyły bloga siostry ADiHD, poruszającego szerokopojętą tematykę lifestylową. Choć dzisiaj obie panie cieszą się dużą popularnością w sieci, początki nie należały do najłatwiejszych. Dzienne studia, nowe otoczenie, a na dodatek problemy finansowe – mimo trudnych momentów siostry Krawczyńskie nigdy nie zwątpiły w swój sukces. 

Początki były trudne. Samo to, że wyjechałyśmy z naszej rodzinnej miejscowości, to była ogromna decyzja i ogromne problemy. Brałyśmy kredyty studenckie. Ratowały nas stypendia socjalne – przyznała Ilona w rozmowie z „Dzień dobry TVN” na początku 2021 roku. 

Ilona Krawczyńska – „Farma"

Szersza publika poznała Ilonę Krawczyńską na początku bieżącego roku przy okazji premiery nowego reality-show Polsatu, „Farma”, który 29-latka współprowadzi z Marceliną Zawadzką. Uczestnicy programu, przyzwyczajeni do uroków wielkiego maista, porzucają swoje dotychczasowe życie i na sześć tygodni przenoszą się na tytułową farmę. Aby zdobyć nagrodę główną, czyli tytuł Super Farmera i 100 tys. zł, mieszkańcy gospodarstwa muszą ze sobą ściśle współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Na przełomie 2022 i 2023 roku planowana jest emisja drugiej edycji show. 

Zobacz także:

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska / fot. AKPA

Ilona Krawczyńska – Instagram, TikTok 

Jak już zdążyłyśmy i zdążyliśmy wspomnieć, siostry Krawczyńskie tworzą jeden z najbardziej popularnych duetów w polskim Internecie. Ich instagramowy profil (@siostry_ahihd) obserwuje ponad 270 tys. internautek i internautów. Autorki bloga siostry ADiHD prężnie działają także na TikToku, gdzie znajdziecie je pod nazwą @siostry_ahihd. Do tej pory obie panie zdobyły ponad milion polubień na popularnej wśród młodych użytkowniczek i użytkowników aplikacji.