Małgorzata Rozenek to postać, obok której nie da się przejść obojętnie. Prawniczka, a prywatnie była żona znanego aktora Jacka Rozenka, zrobiła prawdopodobnie jedną z najbardziej błyskawicznych karier ostatniej dekady w polskich mediach. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się niemal dokładnie 10 lat temu, gdy Edward Miszczak powierzył jej rolę prowadzącej polskiej wersji programu „Perfekcyjna pani domu”. Poradnikowy show odniósł sukces, a Małgosia niemal z dnia na dzień zyskała pozycję pierwszoligowej celebrytki. Ambitna prezenterka poszła więc za ciosem i zaczęła próbować swoich sił na kolejnych płaszczyznach, z wydawaniem książek i aktorstwem włącznie. Nie da się też ukryć, że silną pozycję w krajowym show-biznesie pozwolił jej także utrzymać szeroko komentowany w mediach związek z byłym piłkarzem i pierwszym mężem Dody, Radosławem Majdanem, z którym dwa lata temu doczekała się upragnionego syna Henryka

Małgorzata Rozenek-Majdan znika z TVN i przechodzi do Polsatu

Nie jest trudno zauważyć, że ostatnich latach pozycja Małgorzaty Rozenek-Majdan w TVN zaczęła nieco słabnąć. Prowadzony przez nią program „Projekt Lady” został przeniesiony z głównej anteny do Siódemki, a ona sama bardziej niż na karierze w telewizji, skupiała się na swoich projektach biznesowych i dobroczynnych. Największe uznanie przyniosła jej zdecydowanie działalność na rzecz propagowania metody in vitro i stworzenie fundacji MRM, która pomaga parom, które zmagają się z problemem niepłodności. Wszystko jednak wskazuje na to, że celebrytka zatęskniła za telewizją i planuje wielki powrót na ekran, ale już nie w barwach TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan uczestniczką „Tańca z Gwiazdami 13”?

Jak donosi Party.pl, Małgorzata Rozenek wystąpi w planowanej na jesień, trzynastej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, czyli już od przeszło sześciu lat flagowym formacie Telewizji Polsat.

Małgorzata Rozenek-Majdan rozwiązała umowę z TVN, jesienią przechodzi do Polsatu - twierdzi informator show-biznesowego serwisu.

Warto dodać, że informacja o transferze Małgorzaty Rozenek do Polsatu i jej udziale w „Tańcu z Gwiazdami 13” ma na razie charakter nieoficjalny i nie została jeszcze potwierdzona przez przedstawicieli stacji, ani tym bardziej przez samą zainteresowaną.