Krzysztof Ibisz to postać, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Prezenter telewizyjny z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem jest nie tylko główną twarzą Telewizji Polsat, ale także rasowym celebrytą. Dziś już niewiele osób o tym pamięta, ale jego pierwszy ślub z Anną Zejdler był transmitowany na żywo w telewizji. Dziennikarz nigdy nie miał też oporów przed udzielaniem intymnych wywiadów oraz występowaniem ze swoimi dziećmi i kolejnymi partnerkami na okładkach kolorowych magazynów. Po latach medialnego ekshibicjonizmu postanowił w końcu postawić na większą powściągliwość. Gdy poznał sporo od siebie młodszą Joanną Kudzbalską, postanowił nie popełniać wcześniejszych błędów i tym razem pozwolił wzrastać uczuciu z dala od błysków fleszy.

Krzysztof i Joanna Ibiszowie dzielą się swoim szczęściem

Gwiazdor Polsatu długo utrzymywał swój związek z uczestniczką drugiej edycji programu „Top Model” w sekrecie. Wieści o tym, że ma nową partnerkę w końcu jednak i tak przedostały się do mediów. Po jakimś czasie przerwał więc milczenie i potwierdził, że jest szczęśliwie zakochany.

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba – tak opowiadał o swojej ukochanej w programie Izabeli Janachowskiej.

Później wszystko potoczyło się w już ekspresowym tempie. 14 sierpnia 2021 para sformalizowała swój związek, a już w czerwcu tego roku okazało się, że spodziewają się dziecka.

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy – napisał pod zdjęciem ze swoją ciężarną żoną.

Krzysztof Ibisz potwierdził narodziny trzeciego dziecka

W drugiej połowie września serwisy plotkarskie obiegła nieoficjalna wiadomość, że pierwsze wspólne dziecko Krzysztofa i Joanny Ibiszów jest już na świecie. Para początkowo nie komentowała tych doniesień. Ich znajomi nie byli jednak aż tak dyskretni. W miniony poniedziałek ekipa programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zaskoczyła świeżo upieczonego ojca, witając go na planie gratulacjami i wręczając mu upominki w postaci bukietu kwiatów oraz pluszowego misia. Co więcej, o narodzinach trzeciego dziecka gospodarza show poinformował jeszcze później na wizji tancerz Rafał Maserak.

57-latkowi nie pozostała więc nic innego, jak tylko oficjalnie podziękować swoim kolegom i koleżankom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziękujemy razem z Asią i naszym szczęściem za cudowną niespodziankę od @polsatofficial & @tanieczgwiazdami & Polsat Talenty. Super być częścią tak wspaniałych zespołów – napisał pod zdjęciem z Pauliną Sykut-Jeżyną i Izabelą Janachowską.

Prowadzący „Taniec z Gwiazdami” zapowiedział też, że wkrótce z żoną zdradzą więcej szczegółów na temat narodzin swojego potomka.

Zobacz także:

Wkrótce na naszych profilach oficjalne info – czytamy.

W poniedziałek wieczorem głos zabrała w końcu także świeżo upieczona mama.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za gratulacje i życzenia – oznajmiła za pośrednictwem InstaStory.

Krzysztof Ibisz zdradził płeć i imię trzeciego dziecka

Na obiecany post nie trzeba było długo czekać. Już we wtorek po południu prezenter pokazał na Instagramie pierwsze zdjęcia z maleństwem. W towarzyszącym fotografiom obszernym wpisie gwiazdor Polsatu ujawnił, że razem ze swoją żoną doczekali się syna. Chłopiec będzie nosił imię Borys.

18.09.2022r. przyszedł na świat nasz Synek, Borys Ibisz. Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy naszym kochanym rodzicom. Dr Marcie Szajnik dziękujemy za uważne prowadzenie ciąży, douli Julicie Księżyckiej za wszystkie cenne rady i opiekę przed porodem, kochanej położnej Kasi Kleczkowskiej za nieocenioną pomoc w tym pięknym i trudnym momencie, którego nie da się opisać słowami. Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Centrum Porodów Naturalnych to wspaniałe miejsce dla kobiet, które rodzą siłami natury – czytamy.

Dziękujemy za wsparcie wszystkim naszym przyjaciołom i tym z was, którzy przesyłali nam ciepłe słowa i myśli. Czujemy się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie – dodał.

Gratulacje!