Magdalena Lamparska po raz drugi została mamą

Magdalena Lamparska zalicza się do grona celebrytek, które szanują swoją prywatność i rzadko wypowiadają się publicznie na temat swojego życia rodzinnego. Gdy więc w czerwcu pochodząca ze Słupska aktorka ogłosiła, że ponownie jest w ciąży, udało się jej zaskoczyć nawet jej najwierniejszych fanów.

Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z wami tą wspaniałą wiadomością osobiście. To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania… na nowe życie – oznajmiła wówczas.

We wtorek 20 września odtwórczyni roli Olgi w bijącej rekordy popularności na Netfliksie serii filmów na podstawie erotycznej prozy Blanki Lipińskiej podzieliła się radosną nowiną. Okazało się, że drugie dziecko aktorki i jej męża, podróżnika Bartka Osumka, jest już na świecie.

To niewątpliwie najpiękniejszy moment w naszym życiu – ogłosiła za pośrednictwem Instagrama.

Magdalena Lamparska zdradziła płeć i imię dziecka

Świeżo upieczona mama postanowiła nie trzymać swoich obserwatorów w niepewności i od razu zdradziła płeć swojej drugiej pociechy. Z wpisu dowiadujemy się, że jej pięcioletni syn Tymoteusz doczekał się siostry. Dziewczynka otrzymała dwa imiona, w tym jedno po swojej mamie.

Jesteśmy już razem z naszą córeczką, siostrą Milą Magdaleną – oznajmiła.

W dalszej części wpisu 34-latka podziękowała swojej położnej oraz całemu zespołowi szpitala, w którym przyszła na świat jej upragniona córka.

Nasza cudowna położna – Agnieszka Mucha – sprawiła, że nigdy nie zapomnimy tych chwil – czytamy.

Gratulacje dla rodziców Mili Magdaleny złożyli już pod instagramowym postem m.in. Anna Karczmarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska, Anita Sokołowska, Sonia Bohosiewicz, Anna Kalczyńska oraz filmowy partner aktorki z „365 dni”, Otar Saralidze.

Zobacz także:

Dołączamy się do życzeń!

Pierwsze zdjęcie Magdaleny Lamparskiej z jej nowo narodzonym dzieckiem znajdziecie w naszej galerii.