Na początku 2021 roku Krzysztof Ibisz oświadczył się Joannie Kudzbalskiej, która zyskała popularność dzięki udziałowi w „Top Model”. Kilka miesięcy później wzięli ślub, a 30-latka przyjęła nazwisko swojego partnera. Celebryci chętnie publikują wspólne zdjęcia, a od czasu do czasu biorą także udział w imprezach branżowych. W czerwcu tego roku poinformowali, że spodziewają się dziecka. Wszystko wskazuje na to, że maleństwo jest już na świecie. 

Joanna Ibisz i Krzysztof Ibisz doczekali się pierwszego wspólnego dziecka 

Serwis „Pomponik” podał, że Joanna Ibisz (do niedawna Kudzbalska) urodziła. Według informatora, dziecko przyszło na świat kilka dni przed planowanym terminem. Jest zdrowe. Zarówno ono, jak i mama czują się dobrze. 

Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem - zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze – ujawnił informator serwisu „Pomponik”.

Joanna Ibisz doczekała się pierwszego dziecka, a Krzysztof Ibisz trzeciego. Przypomnijmy, że jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych w Polsce ma już dwóch synów z poprzednich małżeństw. Starszy z nich, Maksymilian, przyszedł na świat, gdy Krzysztof Ibisz był w związku z Anną Zejdler. Natomiast mamą młodszego, Vincenta, jest Anna Nowak-Ibisz. 

Joanna Ibisz urodziła

Niestety na razie nie wiadomo, czy Joanna Ibisz urodziła chłopca czy dziewczynkę, jak również jakie imię para wybrała dla dziecka. Warto również zaznaczyć, że główni zainteresowani całą sprawą nie potwierdzili jeszcze medialnych doniesień. W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne oświadczenie z ich strony. Życzymy wszystkiego najlepszego.