Krzysztof Ibisz już niebawem po raz kolejny zostanie ojcem. Jego żona, znana z „Top Model” Joanna Kudzbalska, jest w ciąży! O tym, że spodziewają się dziecka poinformowali na Instagramie, gdzie opublikowali wspólne zdjęcie, na którym Joanna Kudzbalska ma już wyraźnie zaokrąglony brzuch. „Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy” – napisali pod fotografią. Dodając na końcu czerwone serduszko.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska spodziewają się dziecka!

W którym miesiącu ciąży jest Joanna Kudzbalska i jakiej płci jest dziecko? Tego na razie nie wiadomo. Sądząc po ciążowych krągłościach, może to być 5-6 miesiąc, para nie ujawniła jednak żadnych szczegółów. No cóż, od zawsze chronili swoje życie prywatne, może się więc okazać, że wszystkiego dowiemy się już po rozwiązaniu. 

Wiadomo jednak, że będzie to trzecie dziecko Krzysztofa Ibisza, a pierwsze Joanny Kudzbalskiej, która jest młodsza od gwiazdora telewizyjnego o 27 lat. Krzysztof Ibisz jest już ojcem dwóch synów: 23-letniego Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler i 16-letniego Vincenta ze związku z Anną Nowak. Teraz chłopcy doczekają się przyrodniego rodzeństwa. 

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska – związek

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska są małżeństwem niecały rok – pobrali się we wrześniu 2021 roku, czym także pochwalili się na Instagramie. Pokazali wówczas kilka zdjęć z ceremonii, dziękując przy okazji swojej wedding plannerce, dzięki której, jak twierdzą, wszystko się udało. Dla wielu osób ślub pary był zaskoczeniem, bo o swoim związku poinformowali niedługo przed samym wydarzeniem. Od tego czasu w sieci pojawia się już więcej zdjęć pary – między innymi z uroczym psem rasy bulterier – Nicponiem. Nie znaczy to jednak, że należą do najbardziej wylewnych. Cieszymy się więc, że zechcieli się podzielić szczęśliwą nowiną i serdecznie im gratulujemy!