Związek Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w drugiej edycji Top Model, od początku wzbudzał wiele emocji wśród ich fanów oraz fanek. Wszystko ze względu na różnicę wieku. Prezenter telewizyjny jest bowiem o 27 lat starszy od swojej ukochanej. Po raz kolejny okazuje się jednak, że miłość nie zna wieku. O co chodzi? Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska poinformowali właśnie, że wzięli ślub. Zobaczcie urocze zdjęcia z ceremonii. 

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wzięli ślub!

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz należą do grona gwiazd, które dbają o swoją prywatność. Niechętnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, nie zdradzają także zbyt wielu szczegółów dotyczących łączącego ich uczucia. Ale tym razem zrobili wyjątek. I to nie bez powodu. Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska poinformowali za pośrednictwem Instagrama, że wzięli ślub. I, jak sami przyznali, są bardzo szczęśliwi. 

„Szczęśliwi Razem. Krzysztof i Joanna Ibisz” – napisał Krzysztof Ibisz na swoim profilu na Instagramie.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska podzielili się ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami serią przepięknych zdjęć ze ślubu. Widzimy na nich szczęśliwych pannę i pana młodego, którzy nie szczędzą sobie czułości, poza tym chętnie pokazują zdobiące ich dłonie obrączki. Fotografie możecie zobaczyć w naszej galerii – na górze strony. 

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska – historia związku

Według nieoficjalnych informacji, Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaczęli się spotykać w ubiegłym roku. Pod koniec lutego 2021 dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się natomiast, że prezenter telewizyjny oświadczył się swojej ukochanej. W sierpniu para poinformowała o ślubie. Krzysztofowi Ibiszowi i Joannie Kudzbalskiej udało się utrzymać ten fakt w tajemnicy – wciąż nie wiadomo, kiedy i gdzie odbyła się ceremonia. W tym szczególnym dniu pan młody miał na sobie klasyczny garnitur oraz elegancką koszulę. Z kolei panna młoda postawiła na kreację w odcieniu bieli. Jej stylizację dopełniła opaska z motywem roślinnym i kolczyki z perłami. Wyglądała przepięknie!