Krzysztof Ibisz w przeszłości bardzo chętnie dzielił się z mediami i fanami szczegółami na temat swojego życia osobistego. Dość wspomnieć, że pierwszy ślub popularnego prezentera, który odbył się w 1998 roku, transmitowała na żywo telewizja TVN. Jego małżeństwo z dziennikarką Anną Zejdler, byłą redaktor naczelną magazynu Gala, nie przetrwało jednak próby czasu i już sześć lat później para uzyskała rozwód. Jeszcze krócej, bo zaledwie cztery lata, trwało jego małżeństwo z aktorką i prezenterką Anną Nowak-Ibisz. Od tamtego czasu prowadzący program Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami był jeszcze w paru nieformalnych związkach, ale żaden z nich nie zakończył się złożeniem małżeńskiej przysięgi. 

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska – związek z dala od błysków fleszy

Krzysztof Ibisz najwyraźniej musiał uznać, że medialny szum nie sprzyja powodzeniu jego relacji z kobietami. Idąc więc śladem gwiazd show-biznesu, które mocno strzegą swojej prywatności, postanowił przez długi czas ukrywać, że znów jest zakochany. O tym, że prezenter nie jest już singlem wszyscy dowiedzieli się dopiero na początku tego roku. Na jaw wyszło bowiem, że 56-latek zaręczył się z młodszą od siebie 27 lat modelką Joanną Kudzbalską.

Krzysztof Ibisz debiutuje na instagramowym profilu partnerki

Gwiazdor Polsatu i uczestniczka drugiej edycji programu Top Model nie chcą na razie publicznie afiszować się swoim uczuciem. W sieci próżno więc szukać ich wspólnych zdjęć. To jednak nie oznacza, że para w ogóle nie pokazuje się w mediach społecznościowych od bardziej prywatnej strony.

Z zamieszczanych obecnie zdjęć i filmików na instagramowych profilach Krzysztofa i Joasi wywnioskowaliśmy, że wybrali się razem na wspólne wakacje. Tym razem para zdecydowała się na Wyspy Kanaryjskie, a konkretnie Lanzarote.

Wreszcie długo wyczekiwane wakacje. Dwa tygodnie nicnierobienia tylko spokój, życzliwość i radość. Inspirujące lektury, trochę sportu, medytacji i chill - napisał Ibisz pod zdjęciem z urlopu.

Minirelację z odbywającego się właśnie wyjazdu postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami również ukochana dziennikarza. Kudzbalska zamieściła na swoim profilu serię klimatycznych zdjęć ukazujących piękno górzystego archipelagu. Co ciekawe, w poście modelki nie zabrakło także fotografii przedstawiającej jej znanego partnera. Tym samym Krzysztof Ibisz, ku uciesze internautów, w końcu po raz pierwszy znalazł się na jej profilu.

Zdjęcia z wakacji Krzysztofa Ibisza i jego narzeczonej możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII.