„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powraca wiosną z 18. edycją

O żadnym innym programie telewizyjnym nie było w ostatnim czasie tak głośno jak o „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Szeroko komentowane w mediach zmiany w składzie jury i prowadzących sprawiły, że nieco już zapomniany show na nowo wzbudził gigantyczne zainteresowanie dziennikarzy i internautów. Telewizja Polsat postanowiła więc pójść za ciosem i postarać się także o imponującą listę uczestników i uczestniczek. Wszystko wskazuje na to, że misja stacji zakończyła się sukcesem. 18. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ma zdecydowanie najsilniejszą obsadę od lat. 

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023” – uczestnicy i uczestniczki 18. sezonu

Wiosenna odsłona „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to pierwsza edycja programu, która powstaje pod kierownictwem nowego dyrektora programowego Polsatu. Wszyscy ci, którzy spodziewali się, że Edward Miszczak namówi na transfer do Polsatu gwiazdy, które dotychczas były związane z TVN, nie będą zaskoczeni.

W 18. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawi się bowiem m.in. Julia Kamińska. Przypomnijmy, że aktorka i piosenkarka przez wiele lat grała główną rolę w emitowanym w TVN serialu „BrzydUla” oraz pełniła rolę jurorki-detektywki w pierwszej edycji polskiej wersji programu „Mask Singer”.

W nadchodzącym sezonie widowiska pojawi się też chociażby aktorka Katarzyna Kołeczek, którą można było oglądać m.in. w takich produkcjach TVN jak „Na Wspólnej” i „Listy do M.”.

Telewizja Polsat potwierdziła już także, że w zbliżającej się wielkimi krokami 18. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpią również aktor Piotr Stramowski oraz młody piosenkarz i influencer Oskar Cyms.

Kto jeszcze? Z nieoficjalnych informacji, do których już jakiś czas temu dotarł branżowy portal Wirtualnemedia.pl, a które potwierdził Polsat, poza Piotrem Stramowskim, Julią Kamińską, Oskarem Cymsem i Katarzyną Kołeczek, w nadchodzącej edycji „TTBZ” wystąpią również:

  • aktorka bollywoodzka Natalia Janoszek;
  • piosenkarka Daria Marcinkiewicz, znana po prostu jako Daria
  • oraz prezenter telewizyjny i jedna z głównych twarzy Polsatu Krzysztof Ibisz.

Nazwisko ósmego uczestnika lub uczestniczki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18” poznaliśmy na początku lutego. Po raz pierwszy w historii show, zarówno w Polsce, jak i na świecie, w programie wystąpi osoba wybrana w drodze otwartego castingu. Jego zwycięzcą został Daniel Jaroszek.

Zobacz także:

Zdjęcia uczestników i uczestniczek możecie obejrzeć w poniższej galerii.

Będziecie oglądać najbliższą edycję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?