Zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

Ostatnie dni przyniosły wiele zmian w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Z show Polsatu po ośmiu latach niespodziewanie pożegnała się Katarzyna SkrzyneckaByła z nami od początku i pokazała, że w „TTBZ” nie tylko można się świetnie bawić ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach, których dostarczyła nam całe mnóstwo. Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje – przekazano w komunikacie stacji telewizyjnej. W ślad za aktorką poszedł Piotr Gąsowski, który odszedł na znak solidarności ze zwolnioną jurorką. Obawiam się, iż bez Ciebie… ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla, „nieznajomą twarz” ! Odchodzę wraz z Tobą.

Władze stacji zdecydowały się zakończyć współpracę także z Michałem Wiśniewskim, który był jurorem przez trzy sezony. Fotele zachowali więc Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Według zapowiedzi Polsatu do ich grona dołączy jeszcze jedna osoba. Oznacza to, że grono jurorów po raz pierwszy w historii programu będzie trzyosobowe. Czyżby inflacja dopadła nawet jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce? Nie chodzi o oszczędności, chcemy sprawdzić, jak to się sprawdzi – powiedział w rozmowie z wirtualnemedia.pl przedstawiciel programu. Wiadomo także, kto poprowadzi program u boku Macieja Dowbora. Nowym prowadzącym zostanie Maciej Rock

Krzysztof Ibisz kolejnym uczestnikiem „Twoja twarz brzmi znajomo”

Serwis wirtualnemedia.pl potwierdził również kolejnych uczestników 18. edycji show. W programie wystąpi związany od dwudziestu trzech lat ze Polsatem Krzysztof Ibisz. Prezenter od lat prowadzi „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” u boku Pauliny Stykut-Jeżyny. Wcześniej 58-latek prowadził nieskończenie wiele programów rozrywkowych, teleturniejów, gali oraz oficjalnych koncertów stacji. Kilkanaście lat temu śpiewał w muzycznym programie „Showtime!”.
 

Kolejną uczestniczką będzie wokalistka Daria Marcinkowska znana jako Daria. Artystka dała się poznać szerszej widowni w zeszłym roku, gdy brała udział w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji z piosenką „Paranoia”, a w 2019 r. była uczestniczką programu TVP2 „The Voice of Poland”. Dotarła tam do etapu Bitew.