Czekacie na program Magia nagości. Polska? Nie mamy dobrej wiadomości… Nadawca, czyli Zoom TV podjął decyzję premiery polskiej edycji show, która zaplanowana była na piątek 14 maja na godzinę 23:00. Powód? Jak donosi serwis Wirtualnemedia.pl to skargi,  jakie wpłynęły do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W sumie KRRiT odnotowało 5 wniosków – 4 indywidualne bazujące na zagranicznych odcinkach tego formatu oraz jedno ze strony Fundacji Mamy i Taty. - Obecnie prowadzone są postępowania dotyczące odcinków wyemitowanych 11 i 25 kwietnia 2021 roku (godz. 23:00) – w tych sprawach zwróciliśmy się do nadawcy o przekazanie materiałów niezbędnych do przeprowadzenia analizy – powiedziała w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Teresa Brykczyńska, rzeczniczka prasowa KRRiT. 

Emisja polskiej edycji show „Magia nagości” wstrzymana. Jaki jest powód?

Co tak zbulwersowało składających skargi? Treść ich zgłoszeń nie jest znana, ale zapewne chodzi o formułę programu. Polega ona na tym, że uczestnik lub uczestniczka Magii nagości wybierają osobę, z którą chcą się umówić na podstawie jej lub jego nagiego ciała. Na sam koniec wybierający również prezentują się bez ubrań, a już po randce bohaterowie zdają widzom relację z randki i informują, czy maja zamiar kontynuować znajomość. 

„Magia nagości. Polska” – o czym jest program randkowy, który wśród niektórych budzi kontrowersje? 

Show Magia nagości ma na celu zwrócenie uwagi, czy przy wyborze partnerki lub partnera cechy fizyczne i ich atrakcyjność są dla nas ważne i w jakim stopniu wpływają na powodzenie naszej relacji. Magia nagości na pewno wyróżnia się na tle innych programów randkowych tym, że uczestnicy mają różne sylwetki, rozmiary, a także orientację seksualną. 

Program pod oryginalną nazwą Naked Attraction emitowany jest w Wielkiej Brytanii od 2016 roku i doczekał się już ośmiu sezonów. Doczekał się także odpowiednika w Niemczech, Danii, Finandii i we Włoszech. Czy w końcu doczekamy się jej również w Polsce? Póki co stacja Zoom TV nie podaje nowej daty emisji. Show ma poprowadzić Beata Olga Kowalska, którą polscy widzowie mogą kojarzyć z serialu TVP Ranczo