Emma Mackey powaliła wszystkich w serialu „Sex Education” produkcji Netfliksa, w którym zagrała piękną, buntowniczą i inteligentną Maeve Wiley. Dzięki błyskotliwej roli brytyjsko-francuska aktorka zdobyła popularność i sympatię widzów, którzy kibicują jej bohaterce na drodze do odnalezienia szczęścia. Na początku tego roku na platformę streamingową trafił 2. sezon serialu, na szczęście producenci zapowiedzieli, że powstaną kolejne odcinki „Sex Education”. Wygląda na to, że kariera 24-letniej Emmy Mackey nabiera rozpędu. Właśnie dowiedzieliśmy się, że już niedługo aktorka zaliczy swój filmowy debiut! I to u boku gwiazdorskiej obsady. Odtwórczyni roli Maeve w serialu dla nastolatków zagra jedną z głównych ról w kryminalnej produkcji „Śmierć na Nilu” na podstawie słynnej powieści mistrzyni kryminałów, czyli Agathy Christie

Książki, które przeczytała Maeve Wiley z „Sex Education” i wy też powinniście >>>

Emma Mackey z „Sex Eduation” wystąpi w filmie „Śmierć na Nilu” na podstawie słynnego kryminału Agathy Christie

Emma Mackey dopiero się rozkręca. Jej główna rola w „Sex Education” to dopiero początek – produkcja otworzyła jej drzwi do międzynarodowej kariery. Obecnie aktorka mieszka w Londynie i bierze udział w kolejnych światowych projektach. Na Instagramie obserwuje ją 5 milionów użytkowników, którzy zapewne pojawili się na jej profilu po charyzmatycznym występie w młodzieżowym serialu Netfliksa. 24-latka ma niezwykłą urodę (to zapewne zasługa mieszanki francusko-brytyjskich korzeni) i talent aktorski, który będziemy mieli okazję podziwiać jeszcze nie raz! Emma Mackey znalazła się w obsadzie nowego filmu kryminalnego „Śmierć na Nilu” w reżyserii Kennetha Branagha u boku gwiazdorskiej obsady!

„Śmierć na Nilu” to kolejna adaptacja bestsellerowej książki mistrzyni kryminałów Agathy Christie o tym samym tytule – powieść powstała w 1937 roku. Tym razem w roli najpopularniejszego detektywa Herkulesa Poirota zobaczymy Kennetha Branagha, który jest jednocześnie reżyserem produkcji. Na planie filmowym spotkała się ekipa odpowiedzialna w dużej części za poprzedni film „Morderstwo w Orient Expressie”, również adaptacja słynnej książki Christie. Za produkcję odpowiadają Ridley Scott, Mark Gordon, Simon Kinberg oraz Kenneth Branagh, natomiast scenariusz stworzył Michael Green. W filmie wystąpią Emma Mackey, Armie Hammer, Gal Gadot i Rose Leslie – obsada jest naprawdę gwiazdorska

O czym opowie „Śmierć na Nilu? O miesiącu miodowym młodej pary, która spędza swój sielankowy urlop na luksusowym statku rzecznym. Romantyczny nastrój burzy jednak tragiczne wydarzenie. Rozpoczynają się poszukiwania mordercy, a na ich czele staje słynny detektyw Herkules Poirot. „Egzotyczna, tajemnicza i niepozbawiona niebezpieczeństw sceneria stanowi znakomite tło tej mrocznej opowieści o obsesyjnej miłości i jej tragicznych skutkach. Tym bardziej, że historia – jak rzeka – wije się w niezwykle zagadkowy sposób, nie pozwalając widzom odgadnąć zakończenia aż do finałowej, szokującej demaskacji”, czytamy w oficjalnym opisie filmu. 

Badałem już wiele zbrodni. Ale ta odmieniła moją duszę – mówi Herkules Poirot w zwiastunie „Śmierci na Nilu” – jego słowa mrożą krew w żyłach. Premierę filmu zapowiedziano na 23 października! Już nie możemy się doczekać. W oczekiwaniu na film, zajrzyjcie do naszej galerii powyżej i zobaczcie zwiastun „Śmierci na Nilu”.