Wczoraj zagraniczne media, na czele z Daily Mail poinformowały, że Emma Watson rezygnuje z aktorstwa. Wcześniej agent gwiazdy miał przyznać w rozmowie z dziennikiem, że jej kariera przechodzi w „stan uśpienia”. Powód? Aktorka chce skupić się na swoim życiu prywatnym i związku z Leo Robintonem. Czy odtwórczyni roli Hermiony Granger w filmach z serii Harry Potter rzeczywiście chce przejść na emeryturę? Kilka godzin temu Jason Weinberg, czyli manager Emmy Watson, wydał oficjalne oświadczenie, w którym rozwiał wszelkie wątpliwości na ten temat

Emma Watson rezygnuje z aktorstwa?

Emma Watson przechodzi na aktorską emeryturę? Od wczoraj mówi o tym cały świat, a to za sprawą artykułu opublikowanego przez Daily Mail. Wszystko wskazuje jednak na to, że doszło do nieporozumienia, a 30-letnia gwiazda nie chce (na razie) rezygnować z aktorstwa. Entertainment Weekly opublikował oficjalne oświadczenie Jasona Weinberga, z którego dowiadujemy się, że „uśpione” zostały media społecznościowe Emmy Watson, a nie jej kariera

„Profile Emmy w mediach społecznościowych są nieaktywne, ale nie jej kariera” – brzmi komentarz managera Emmy Watson dla Entertainment Weekly.

Rzeczywiście, w bio oficjalnego profilu Emmy Watson na Instagramie widnieje informacja, że nie jest on aktualizowany. Warto dodać, że ostatni post został opublikowany w czerwcu 2020 roku.   

Fanki oraz fani Emmy Watson mogą odetchnąć z ulgą. Słowa jej managera nie pozostawiają żadnych wątpliwości – wbrew medialnym doniesieniom aktorka, która zyskała popularność dzięki roli Hermiony Granger w Harrym Potterze, nie kończy kariery. W związku z tym pozostaje nam nic innego, jak czekać na informacje o nowych projektach (filmowych bądź serialowych) z jej udziałem.