Łączona była z Tomem Feltonem, Danielem Radcliffem i Rupertem Grintem. Niedawno Emma Watson rozstała się z młodym biznesmanem, Leo Robintonem, po prawie dwóch latach związku. Aktorka nie ma szczęścia w miłości? Nie! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że 32-letnia artystka jest znowu zakochana. Tym razem jej wybranek jest synem milionera, który zajmuje się branżą fast fashion. Ojciec chłopaka był m.in. właścicielem takich sklepów odzieżowych Topshop, Topman czy Miss Selfridge. Jak partner gwiazdy dogaduje się z proekologiczną Emmą?

Emma Watson znów zakochana! Kim jest nowy partner aktorki?

Kilka tygodni temu Emma widziana była w Wenecji w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Był nim Brandon Green, syn Sir Philipa Greena. Kim jest ojciec nowego partnera aktorki? Green Senior znany jest jako tytan branży fast fashion, a jego majątek w 2021 roku szacowany był na 910 mln funtów. 70-latek przez wiele lat był właścicielem Arcadia Group – firmy, która w swoim składzie miała największe brytyjskie sklepy odzieżowe. Kryzys w swojej karierze przeżył w czasie pandemii COVID-19, gdy stracił większość swoich udziałów.

Philip Green to kontrowersyjna postać na wyspach. Słynie z nierozsądnych decyzji biznesowych i bycia ponad prawem. Mężczyzna w przeszłości oskarżany był o przestępstwa podatkowe, brak poszanowania dla praw swoich pracowników, mobbing czy molestowanie. Emma Watson wpadła w dziwne towarzystwo?

Brandon Green – czym zajmuje się nowy partner Emmy Watson?

29-letni Brandon Green, w przeciwieństwie do swojego ojca, interesuje się zmianami klimatycznymi i działalnością charytatywną.

Brandon jest zafascynowany bioróżnorodnością i działaniami na rzecz ratowania oceanów. Ponadto angażuje się w inicjatywny charytatywne – współpracuje z fundacją księcia Alberta z Monako i fundacją księżniczki Charlene, również stamtąd. Do tego jest bardzo wysportowany i chętnie bierze udział w galach, które pomagają planecie. Regularnie sprząta plaże i robi wszystko, by jak najbardziej pomóc działaczom klimatycznym – czytamy na Elle.com słowa anonimowego informatora.

Wychodzi na to, że Emma znalazła sobie partnera idealnego. W końcu sama jest aktywistką klimatyczną, a rok temu wzięła udział w szczycie klimatycznym COP26 w Glasgow. Aktorka wielokrotnie wypowiadała się na temat istoty mody cyrkularnej i zrównoważonej.

fot. Getty Images

Podobno para po raz pierwszy widziana była razem we wrześniu 2021 roku, gdy wysiadali z pokładu prywatnego śmigłowca. Trzymamy za nich kciuki!

Zobacz także: