Przez cały szum wokół adaptacji kultowej bajki "Piękna i Bestia" zapomnieliśmy, że Emma Watson ma jeszcze kilka asów w rękawie. Wczoraj do sieci trafił najnowszy zwiastun filmu "Krąg", w którym aktorka wciela się w rolę głównej bohaterki!

ZOBACZCIE ZWIASTUN FILMU "PIĘKNA I BESTIA" >>>

Film oparty został na książce Dave'a Eggersa "The Circle", która w 2015 roku uznana została międzynarodowym bestsellerem. Opowiada historię Mae Holland, która zostaje zatrudniona w Kręgu, najpotężniejszej firmie internetowej. Młoda dziewczyna czuje, że otrzymała życiową szansę i zrobi wszystko, by jej nie zmarnować. 

Urzekająca historia o ambicjach i idealizmie kobiety, której największym koszmarem jest niewykorzystany potencjał, bardzo szybko staje się tragiczną opowieścią o czasach, w których przyszło nam żyć. Film porusza kwestie zanikającej pamięci, demokracji oraz braku prywatności. 

Obok Emmy Watson, w filmie pojawi się genialny Tom Hanks i znany z "Gwiezdnych Wojen" John Boyeg. Jak myślicie, czy dzięki tej roli młoda gwiazda na zawsze zerwie z wizerunkiem przemądrzałej Hermiony?