Podobnie jak w przypadku wielu innych gwiazd światowego formatu, fanki oraz fani Emmy Watson uważają jej życie prywatne za równie interesujące, co jej poczynania zawodowe. Ostatnio zrobiło się o niej głośno, ponieważ została zauważona na koncercie Taylor Swift w towarzystwie Brendana Wallace’a – związanego z branżą technologiczną biznesmana, z którym kiedyś łączyło ją coś więcej. To, oczywiście, wywołało lawinę spekulacji. Wiele osób zastanawia się, czy spotkali się jako starzy znajomi, a może dali sobie kolejną szansę. Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Emma Watson i Brendan Wallace – historia związku

Związek Emmy Watson i Brandana Wallace’a nie trwał długo, jednak okazał się niezwykle interesujący dla opinii publicznej, na czele z fankami oraz fanami gwiazdy filmów z serii „Harry Potter”. Pierwszy raz o uczuciu łączącym aktorkę i biznesmana usłyszałyśmy w październiku 2018 roku, gdy zostali przyłapani na pocałunkach podczas wspólnych wakacji w Meksyku. Od tamtej pory na popularnych portalach show-biznesowych pojawiło się jeszcze kilka artykułów o tej relacji, jednak ich autorki oraz autorzy skupiali się przede wszystkim na zawodowych osiągnięciach głównego zainteresowanego całą sprawą. Nie wiadomo, kiedy i dlaczego ich drogi się rozeszły. Natomiast w 2019 roku do mediów trafiły informacje, według których Brendan Wallace spotyka się z Alexandrą Daddario.

Emma Watson i Brendan Wallace wrócili do siebie?

Kilka lat później znów usłyszałyśmy o Emmie Watson i Brendanie Wallacie. Do sieci trafiły zdjęcia i wideo z koncertu Taylor Swift w Los Angeles, na których widać bawiących się razem aktorkę oraz biznesmana. Szczegóły niestety nie są znane. Para nie komentuje tej sytuacji. 

Warto jednak wspomnieć, że Brendan Wallace zorganizował ostatnio Q&A na swoim profilu na Instagramie, podczas którego zapytano go o przeprowadzkę do Londynu. Biznesman odpowiedział, że nie planuje wyjazdu na stałe, ale będzie pojawiać się tam dość często. Po koncercie amerykańskiej wokalistki internautki oraz internauci zaczęli spekulować, czy powodem jego regularnych podróży jest odbudowywanie relacji ze wspomnianą eks. Na razie informacje na ten temat nie zostały potwierdzone, ale ta teoria wydaje się całkiem prawdopodobna.