„Euforia 2” to jeden z najlepszych, a zarazem najgłośniejszych seriali ostatnich lat. Opowiada on historię Rue (w tej roli Zendaya) – uzależnionej od narkotyków nastolatki, transseksualnej Jules (Hunter Schafer), jak również ich znajomych ze szkoły. Produkcja zwraca uwagę na trudy dorastania oraz na problemy, z którymi często mierzy się współczesna młodzież, np. używki, przemoc seksualna i nie tylko. Twórcy serialu nie boją się podejmowania tematów tabu, poza tym wiedzą, jak ważną rolę w dzisiejszym świecie odgrywają media społecznościowe. Idealne dopełnienie stanowią natomiast zachwycające makijaże bohaterek i bohaterów, jak również odpowiednio dobrana muzyka. Mamy dobrą wiadomość dla fanek oraz fanów wzbudzającego wiele kontrowersji serialu. W lipcu 2019 roku dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że powstanie drugi sezon. Od tamtej pory twórcy produkcji ujawnili kilka szczegółów na temat nowych odcinków. Co już wiemy? Sprawdźcie. 

„Euforia 2” – obsada

Kto wystąpi w „Euforii 2”? Możemy się spodziewać, że na ekranie pojawią się aktorki oraz aktorzy, których znamy z pierwszego sezonu głośnego serialu, czyli wspomniane już Zendaya i Hunter Schafer, a także m.in. Jacob Elordi, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Angus Cloud czy Storm Reid. Co ciekawe, przed odtwórczynią roli młodszej siostry Rue spore wyzwanie. Storm Reid, bo właśnie o nią chodzi, zdradziła w rozmowie z Entertainment Weekly, że w drugim sezonie Euforii zobaczymy prawdopodobnie więcej Gii. Chciałaby, aby jeden z odcinków został poświęcony właśnie tej bohaterce. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się już niebawem – po premierze drugiego sezonu. 

W „Euforii 2” nie zabraknie oczywiście nowych twarzy, co potwierdziła Alexa Demie w wywiadzie dla ELLE USA. Aktorka nie mogła jednak zdradzić nazwisk nowych kolegów i koleżanek z planu. W mediach pojawiły się natomiast informacje, że do obsady serialu, za którego produkcję odpowiada m.in. Drake, dołączą Dominic Fike i Kelvin Harrison Jr., czyli 27-letni gwiazdor „Waves” oraz „Na tropie”. Nie ujawniono na razie, kim będzie jego bohater. 

„Euforia 2” – fabuła. Co się wydarzy w nowym sezonie?

Co wydarzy się w drugim sezonie „Euforii"? Znamy pierwsze szczegóły na ten temat. Zendaya przyznała w rozmowie z Teen Vogue, że będzie to trudna seria, a seans nie będzie łatwy czy relaksujący. Jednocześnie jest przekonana, że Rue to wyjątkowa bohaterka, z którą wiele osób może się utożsamić. Właśnie dlatego ma nadzieję, że widzom oraz widzkom spodoba się sposób, w jaki zostanie poprowadzona w nowych odcinkach. 

„To będzie trudne, a czasami wręcz druzgoczące, ale myślę, że Rue zasługuje na troskę, jeśli chodzi o jej postać, bo dużo sobą reprezentuje dla wielu ludzi. I mam nadzieję, że ci ludzie będą dumni z tego, w jaki sposób ukazujemy wizerunek Rue, w jakim kierunku idą poszczególni bohaterowie. Myślę, że ten sezon nie będzie łatwy. To nie będzie zabawny seans. Czasem” – przyznała Zendaya w rozmowie z Teen Vogue. 

„Euforia 2” – teaser nowego sezonu

Kilka miesięcy temu do sieci trafił pierwszy teaser nowego sezonu „Euforii”. Pojawiły się w nim Zendaya i Hunter Schafer. W krótkim filmie Rue oraz Jules, bo właśnie tak mają na imię grane przez nie postaci, zauważają się na szkolnym korytarzu, a następnie uśmiechają się do siebie, co może wskazywać na to, że ich relacja przetrwała wszelkie próby. Przynajmniej mamy taką nadzieję. 

 

 

Zobacz także:

„Euforia 2” – zwiastun

Gdy jesteśmy młodsi, świat wydaje się trwały. Ale gdy dorastamy, widzimy, że wszystko się zmienia. I tracimy ludzi, których kochamy – mówi Zendaya, czyli serialowa Rue w oficjalnym zwiastunie drugiego sezonu „Euforii”, który ujrzał światło dzienne 23 listopada 2021. W końcu! Po obejrzeniu trwającego niewiele ponad minutę wideo nie mamy wątpliwości, że zapewnienia odtwórczyni roli głównej roli były jak najbardziej słuszne. „Euforia 2” zapowiada się niezwykle emocjonująco. Sprawdźcie poniżej.

W grudniu 2021 roku w sieci pojawił się kolejny zwiastun „Euforii 2”. I (choć myślałyśmy i myśleliśmy, że jest to niemożliwe) okazał się jeszcze bardziej zaskakujący. Doskonale znane nam postaci, na czele z Rue będą musiały zmierzyć się z kolejnymi problemami, w tym z trudami dorastania. Czy ze wszystkim sobie poradzą? Zobaczcie trailer. Ale, uwaga, po obejrzeniu wideo prawdopodobnie jeszcze bardziej nie będziecie mogły i mogli doczekać się premiery. Na szczęście ta już niebawem! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez HBO (@hbo)

„Euforia 2” – data premiery

Na kiedy zaplanowano premierę drugiego sezonu „Euforia 2”? To informacja, na którą widzowie oraz widzki czekają prawdopodobnie najbardziej. Przy okazji publikacji zwiastuna w mediach społecznościowych twórczynie oraz twórcy ujawnili, kiedy nowe odcinki serialu trafią do streamingu. W Polsce „Euforię 2” będzie można oglądać od 10 stycznia 2022 roku na HBO Go. Zapiszcie tę datę w swoich kalendarzach. Nie możemy się doczekać, a wy?