Euforia to jeden z najlepszych, a zarazem najgłośniejszych seriali ostatnich lat. Opowiada on historię Rue (w tej roli Zendaya) – uzależnionej od narkotyków nastolatki, transseksualnej Jules (Hunter Schafer), jak również ich znajomych ze szkoły. Produkcja zwraca uwagę na trudy dorastania oraz na problemy, z którymi często mierzy się współczesna młodzież, np. używki, przemoc seksualna i nie tylko. Twórcy serialu nie boją się podejmowania tematów tabu, poza tym wiedzą, jak ważną rolę w dzisiejszym świecie odgrywają media społecznościowe. Idealne dopełnienie stanowią natomiast zachwycające makijaże bohaterek i bohaterów, jak również odpowiednio dobrana muzyka. Mamy dobrą wiadomość dla fanek oraz fanów wzbudzającego wiele kontrowersji serialu. W lipcu 2019 roku dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że powstanie drugi sezon. Od tamtej pory twórcy produkcji ujawnili kilka szczegółów na temat nowych odcinków. Co już wiemy? Sprawdźcie. 

„Euforia 2” – obsada

Kto wystąpi w Euforii 2? Możemy się spodziewać, że na ekranie pojawią się aktorki oraz aktorzy, których znamy z pierwszego sezonu głośnego serialu, czyli wspomniane już Zendaya i Hunter Schafer, a także m.in. Jacob Elordi, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Angus Cloud czy Storm Reid. Co ciekawe, przed odtwórczynią roli młodszej siostry Rue spore wyzwanie. Storm Reid, bo właśnie o nią chodzi, zdradziła w rozmowie z Entertainment Weekly, że w drugim sezonie Euforii zobaczymy prawdopodobnie więcej Gii. Chciałaby, aby jeden z odcinków został poświęcony właśnie tej bohaterce. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się już niebawem – po premierze drugiego sezonu. 

W Euforii 2 nie zabraknie oczywiście nowych twarzy, co potwierdziła Alexa Demie w wywiadzie dla ELLE USA. Aktorka nie mogła jednak zdradzić nazwisk nowych kolegów i koleżanek z planu. W mediach pojawiły się natomiast informacje, że do obsady serialu, za którego produkcję odpowiada m.in. Drake, dołączą Dominic Fike i Kelvin Harrison Jr., czyli 27-letni gwiazdor Waves oraz Na topie. Nie ujawniono na razie, kim będzie jego bohater. 

„Euforia 2” – fabuła. Co się wydarzy w nowym sezonie?

Co wydarzy się w drugim sezonie Euforii? Znamy pierwsze szczegóły na ten temat. Zendaya przyznała w rozmowie z Teen Vogue, że będzie to trudna seria, a seans nie będzie łatwy czy relaksujący. Jednocześnie jest przekonana, że Rue to wyjątkowa bohaterka, z którą wiele osób może się utożsamić. Właśnie dlatego ma nadzieję, że widzom oraz widzkom spodoba się sposób, w jaki zostanie poprowadzona w nowych odcinkach. 

„To będzie trudne, a czasami wręcz druzgoczące, ale myślę, że Rue zasługuje na troskę, jeśli chodzi o jej postać, bo dużo sobą reprezentuje dla wielu ludzi. I mam nadzieję, że ci ludzie będą dumni z tego, w jaki sposób ukazujemy wizerunek Rue, w jakim kierunku idą poszczególni bohaterowie. Myślę, że ten sezon nie będzie łatwy. To nie będzie zabawny seans. Czasem” – przyznała Zendaya w rozmowie z Teen Vogue. 

„Euforia 2” – zwiastun

Wszystko wskazuje na to, że na zwiastun drugiego sezonu Euforii będziemy musiały i musieli jeszcze trochę poczekać. Nie wiadomo, kiedy twórcy wzbudzającego wiele emocji serialu będą chcieli podzielić się nim z widzami oraz widzkami. Warto jednak wspomnieć, że w połowie czerwca tego roku do sieci trafiła krótka zapowiedź, dzięki której poznałyśmy i poznaliśmy pierwsze szczegóły związane z nowymi odcinkami Euforii. W trwającym niespełna pół minuty wideo widzimy Zendayę i Hunter Schafer, czyli odtwórczynie głównych ról. Dziewczyny zauważają się na szkolnym korytarzu i uśmiechają się do siebie, co może wskazywać na to, że ich relacja przetrwała wszelkie próby. Film możecie zobaczyć poniżej. 

 

 

„Euforia 2” – data premiery

Na kiedy zaplanowano premierę drugiego sezonu Euforii? To informacja, na którą widzowie oraz widzki czekają prawdopodobnie najbardziej. Nie mamy jednak dobrych wieści. Data premiery nie została jeszcze ujawniona. Wpływ na to, kiedy nowe odcinki ujrzą światło dzienne, ma m.in. pandemia korowirusa. Pokrzyżowała ona bowiem plany twórców serialu z Zendayą w roli głównej, a także innych produkcji. Gdy data premiery Euforii 2 zostanie podana, na pewno poinformujemy was o tym na Glamour.pl. Stay tuned