Eva Longoria opublikowała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, na którym pozuje w swetrze z metką „made in Poland”. A konkretnie w jednym z bestsellerowych modeli z ostatniej kolekcji The Odder Side. Jest on wciąż dostępny na stronie internetowej brandu, jak również w wybranych sklepach stacjonarnych. Do tego na promocji. Sprawdź poniżej, o który sweter od Justyny Przygońskiej i Brygidy Handzelewicz-Wacławek chodzi. 

Eva Longoria założyła sweter od The Odder Side!

Na wspomnianym już zdjęciu (znajdziesz je w naszej galerii – na górze strony) Eva Longoria ma na sobie sweter Once w odcieniu Mamba, czyli absolutny hit ostatniej kolekcji The Odder Side. Gwiazda zestawiła go z białymi spodniami o luźnym kroju. Co ciekawe, ostatnio ten sam sweter założyła inna – znana i bardzo stylowa dziewczyna. A mianowicie Caro Daur. Niemiecka influencerka nosiła go w towarzystwie ciemnych rurek oraz chunky boots. Wyglądała ultra stylowo. 

Sweter One od The Odder Side jest nie tylko piękny, ale również ponadczasowy i uniwersalny. Pasuje absolutnie do wszystkiego. Natomiast jakość materiałów, z których został wykonany, została potwierdzona certyfikatami. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały, że sweter, który przypadł do gustu m.in. Evie Longorii oraz Caro Daur, jest teraz dostępny na promocji. Możesz go kupić zarówno stacjonarnie, jak i online za 377 zł. Jego cena przed sezonową obniżką wynosiła 629 zł. 

Gwiazdy w ubraniach The Odder Side

Eva Longoria to już kolejna gwiazda, której przypadły do gustu ubrania z The Odder Side. Do grona fanek marki stworzonej przez Justynę Przygońską i Brygidę Handzelewicz-Wacławek należą także Hailey Bieber (kilka miesięcy temu popularna modelka opublikowała zdjęcie w czapce z metką TOS) czy Rosie Huntington Whiteley

W jaki sposób nawiązuje się współpracę z topowymi gwiazdami? Odpowiedzi na to pytanie Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek udzieliły w podcaście Glamour Girlboss. Możesz go posłuchać TUTAJ: