Nasz bardzo lubiany i popularny cykl wideo Glamour Girlboss wraca w nowej odsłownie! Tym razem w formie podcastów, którego gospodynią jest redaktorka Glamour.pl Asia Twaróg. Jej rozmówczyniami są inspirujące dziewczyny, które nie bały się zaryzykować, stworzyły własny biznes i spełniły swoje marzenia, a także ekspertki z różnych dziedzin, np. finansów czy psychologii. Dzięki temu słuchaczki podcastu Glamour Girlboss dowiedzą się m.in., jak założyć własny biznes, o czym należy pamiętać, tworząc swoją markę, jak napisać dobre CV i jak szukać pracy w 2021 roku. Chcemy inspirować i edukować.

Bohaterkami pierwszego odcinka Glamour Girlboss są Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek – założycielki The Odder Side, czyli jednej z najbardziej charakterystycznych marek modowych na polskim rynku. Ich projekty podbiły serca minimalistek w Polsce i za granicą. W podcaście dziewczyny opowiedziały m.in. o swoich doświadczeniach związanych z prowadzeniem biznesu, codziennej pracy i planach na przyszłość. Zdradziły również, jak wygląda ich współpraca z gwiazdami, w tym Hailey Bieber, która ostatnio opublikowała zdjęcie w czapce z metką The Odder Side. 

ABC Stylu: Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek – projektantki The Odder Side zdradzają nam tajniki swojej garderoby >>>

Glamour Girlboss: Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek z The Odder Side. Posłuchaj podcastu: