W związku z pandemią Dziewczyńskie Spotkania Glamour odbywają się online, a konkretnie w formie transmisji live na naszym profilu na Instagramie. W każdą środę i piątek o godz. 16:30 redaktor naczelna Katarzyna Dąbrowska rozmawia z inspirującymi kobietami na ważne, jak również bardzo aktualne tematy. Wczorajsze spotkanie dotyczyło prowadzenia kobiecego biznesu (nie tylko) w czasie pandemii, a gościem spotkania była Justyna Przygońska, czyli współzałożycielka marki The Odder Side. Projektantka i bizneswoman opowiedziała m.in. o planach biznesowych na przyszłość. Okazuje się, że już niedługo powstanie pierwszy sklep stacjonarny The Odder Side w Stanach Zjednoczonych. Gdzie dokładnie?

The Odder Side otwiera sklep stacjonarny w Los Angeles!

To już pewne! Justyna Przygońska potwierdziła w rozmowie z Kasią Dąbrowską, że wspólnie z Brygidą Handzelewicz-Wacławek i całym teamem przygotowuje się do otwarcia pierwszego sklepu The Odder Side w USA. Właścicielki popularnego brandu brały pod uwagę dwie lokalizacje – Nowy Jork oraz Los Angeles. Zdecydowały się jednak na Kalifornię. Okazuje się, że zainteresowanie minimalistycznymi projektami z metkami The Odder Side w tamtym regionie Stanów Zjednoczonych ciągle rośnie.

Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek rozpoczęły już współpracę z PR-owcem, który będzie odpowiedzialny za kierowanie działaniami marki w USA. Projektantki znalazły również wymarzoną lokalizację dla swojego butiku. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy pierwszy sklep The Odder Side w Stanach Zjednoczonych zostanie otwarty. Pandemia koronariwusa pokrzyżowała bowiem niektóre plany biznesowe. Najprawdopodobniej sklep zacznie działać i przyjmować klientów w przyszłym roku.

Sklep w Los Angeles będzie drugim butikiem The Odder Side poza granicami naszego kraju. Przypomnijmy, że minimalistyczne ubrania z charakterystycznymi wycięciami można kupić stacjonarnie także w Paryżu. Natomiast w Polsce działają cztery sklepy stacjonarne – w Warszawie, we Wrocławiu, w Poznaniu, a od niedawna również w Gdańsku.

ABC Stylu: Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek – projektantki The Odder Side zdradzają nam tajniki swojej garderoby >>>