- To był pomysł, który wpadł do nas tak z dnia na dzień, nie wiadomo skąd. Tego samego dnia spisałyśmy się z Justyną na Messengerze - mówi Brygida Handzelewicz Wacławek, jedna z założycielek The Odder Side. Skąd wziął się pomysł na nazwę? Przyśnił się drugiej połowie duetu, Justynie Przygońskiej. Ta, jak na prawdziwą bizneswoman przystało, szybko zarezerwowała na Instagramie nazwę dla marki, która szybko zyskała spore grono wiernych klientek. Bo okazało się, że więcej dziewczyn ma do kompletowania garderoby takie podejście jak Justyna i Brygida - by były to rzeczy uniwersalne, o prostych krojach, pozwalające na łączenie w różnych kombinacjach. 

Zobacz także: Marka w stylu GLAMOUR: Mandel

Dziś Instagram @the_odderside śledzi ponad 100 tysięcy osób, a marka ma cztery butiki: flagowy w Warszawie na ulicy Koszykowej, we Wrocławiu, w Poznaniu, a także w Paryżu - Paryż dał nam taki przedsmak tego, że można, że to się udaje, i że jest fajnie - mówi Brygida, pytana o plany na rozwój marki. Wśród nich nie brakuje bowiem pomysłów na kolejne sklepy za granicą. Cała kolekcja, czyli T-shirty z charakterystycznym już dla marki sporym wycięciem w kształcie litery „V”, topy, sukienki, swetry, bluzy, a ostatnio także szorty, dostępna jest również w sklepie online. Ale jeśli macie okazję zajrzeć do któregoś ze stacjonarnych butików, a zwłaszcza do tego warszawskiego, skorzystajcie z niej. Jest duża szansa, że traficie tam na najlepsze ambasadorki The Odder Side, czyli Justynę i Brygidę od stóp do głów wystylizowane w projekty własnego pomysłu. 

Zobacz także: Bestsellery marki The Odder Side

- Pomimo tego, że mamy coraz więcej pomocy, mamy wspaniały team, otaczają nas bardzo zaangażowani ludzie, którym bardzo dziękujemy, to tak naprawdę (…) jesteśmy (w biurze - przyp. red.) zawsze o określonych godzinach, czego byśmy się nigdy nie spodziewały - wyznaje Justyna, której świetnie udaje się łączyć obowiązki młodej mamy z byciem girlboss. A to dlatego, że „prowadzenie tej firmy jest skrojone na naszą miarę”, jak twierdzi jedna druga The Odder Side. Więcej o jednej z najpopularniejszych marek w polskiej sieci, u której sukienki zamawia nawet Rosie Huntington-Whiteley, dowiecie się w kolejnym odcinku naszego cyklu Marka w stylu GLAMOUR >>>