Na wczorajszym, corocznym balu charytatywnym organizowanym przez stację TVN pojawiło się wiele gwiazd i celebrytów, którzy wspólnymi siłami wsparli datkami Fundację „Nie jesteś sam”. Wśród gości pojawiła się także trenerka i gwiazda naszej okładki Ewa Chodakowska, która na czerwonym dywanie pozowała w czarno-srebrnej sukni przewiązanej w pasie i odsłaniającej nogi. Do kreacji dobrała srebrne sandałki na szpilce oraz różową torebkę. Mało kto jednak wychwycił, że to dokładnie ta sama stylizacja (oprócz butów), w której na tej samej imprezie sportsmenka pojawiła się 3 lata wcześniej! Chodakowska na swoim Facebooku i Instagramie zamieściła wpis porównujący jej zdjęcia z wczoraj i z 2016 roku, gdzie napisała tak:


2016 vs 2019? Ile masz w swojej szafie rzeczy, które założyłaś TYLKO RAZ? ...bo w mojej – choć wielkiej – szafie, znajdziesz rzeczy sprzed 10 lat! Wiem, wiem, że czerwony dywan rządzi się swoimi prawami, ale ja tam lubię po swojemu. Zamiast wydawać kasę na kolejne kiece, wolałam wesprzeć Fundację TVN. Pomagać to nasz obowiązek.. każdego z nas. Wiem co myślisz.. „MOJA ZŁOTÓWKA NIC NIE ZMIENI” ..tak myśli dziennie miliony Polaków.. ba! Miliardy ludzi na całym świecie.. PS. To był przepiękny wieczór. Dziękuję KAŻDEJ OSOBIE, która przyczyniła się do zebrania rekordowej kwoty dla potrzebujących. Przywracacie wiarę w ludzi.
 

Jednym słowem: brawo! Ewa Chodakowska pokazała, że nie ma w tym nic złego, że gwiazda pojawia się ubrana dwa razy w to samo na dużej, medialnej imprezie. Może tak samo zachwycać i tak samo czuć się świetnie. Zwróciła także uwagę na to, ile my wszyscy mamy w swoich szafach ubrań, w których nie chodzimy. Tym bardziej doceniamy ten fakt, bo wiemy, jak wielka presja ciąży na gwiazdach, by za każdym razem wyglądały jeszcze lepiej niż poprzednio. Zresztą wysiłki wielu z nich doskonale było widać właśnie na wczorajszym Balu TVN-u.

Na imprezie, podczas której zebrano rekordowe prawie dwa miliony złotych, pojawili się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem Majdanem, Małgorzata Socha, Rafał Zawierucha, Edyta Górniak, Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, Małgorzata Kożuchowska, Paulina Krupińska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Kinga Rusin, Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, Michał Żebrowski, Zofia Zborowska i Andrzej Wrona oraz Cezary Pazura. Ich zdjęcia znajdziecie w galerii!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska wzięła ślub?!