Ewa Farna jest w drugiej ciąży! Szczęśliwą nowiną podzieliła się sama przyszła mama i zrobiła to za pośrednictwem swojego Instagrama. Przy okazji promocji swojej najnowszej płyty. Po raz kolejny informując o ciąży w zaskakujący sposób

„Jak obiecałam – tu tracklista i tył płyty UMAMI” – napisała w poście Ewa Farna i dodała: Jedno dziecko w postaci płyty, a drugie nie wiem jeszcze, jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa”.

Nie pozostawiając złudzeń, że naprawdę jest w błogosławionym stanie. Plotki na ten temat krążyły już od jakiegoś czasu, a nasiliły się po jednym z ostatnich koncertów gwiazdy, na którym rzekomo płaszczem próbowała zakrywać brzuch. Tym razem jednak z krągłościami się nie kryła. Ewa Farna nową płytę zaprezentowała właśnie na tle ciążowego brzuszka – ubrana w dopasowany tanktop w kolorze ciała. „Gratulacje” – zaczęli pisać fani i fanki gwiazdy, a także jej przyjaciele. Komentarz zostawiła m.in. Maffashion. Najlepiej zresztą zobaczcie sami:

Ewa Farna jest w drugiej ciąży – Co wiemy o dziecku [płeć, imię]?

Artystka nie zdradziła jednak więcej szczegółów na temat maluszka. Nie wiemy więc, ani jakiej będzie płci, ani jak będzie miał na imię, ani, kiedy dokładnie się urodzi. Wiemy natomiast, że ojcem dziecka jest Martin Chobot, mąż piosenkarki i jej kolega z zespołu. Para wzięła ślub w 2018 roku po 4 latach związku i 9 latach znajomości. Ewa Farna i Martin Chobot mają już zresztą jedno dziecko. W 2019 roku powitali na świecie synka – Artura. Teraz chłopczyk doczeka się rodzeństwa. Gratulujemy!