Popularne aktorki, wokalistki, modelki i influencerki coraz częściej publikują zdjęcia bez makijażu, promując w ten sposób ideę body positive. Niektóre gwiazdy idą o krok dalej – pojawiają się bez makijażu na czerwonym dywanie. Do tego grona należy między innymi Ola Domańska, która zrezygnowała z makijażu na premierze filmu (Nie)znajomi. Wyglądała olśniewająco. Aktorka, a także inne dziewczyny promują w ten sposób ideę body positive. Udowadniają, że każda z nas jest piękna, a naturalność i różnorodność są niezwykle potrzebne. Zazwyczaj reakcja fanów jest pozytywna. Dziewczyny są bowiem zmęczone idealizacją ciała w mediach społecznościowych czy kampaniach reklamowych. Właśnie dlatego swoją „prawdziwą twarz” pokazała również Ewelina Lisowska. Ale prawdopodobnie nikt się nie spodziewał, że jej fani zareagują w taki sposób…

Ewelina Lisowska opublikowała zdjęcie bez makijażu. To nie spodobało się fanom wokalistki

Ewelina Lisowska postanowiła pokazać swoim fanom, jak wygląda bez makijażu. Opublikowała zdjęcie, na którym widać „niedoskonałości” jej twarzy i delikatny odrost na włosach. Wokalistka zdecydowała się na taki krok, bo (jak sama przyznała) chciała być sobą.

Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą. Mieć te wszystkie siniaczki, zaczerwienienia, przesuszone usta, odrost na włosach i wszelkie inne ludzkie mankamenty – napisała na Instagramie.

Co ciekawe, Ewelina Lisowska opublikowała swoje zdjęcie bez makijażu, ponieważ chciała uczcić fakt, że jej profil na Instagramie obserwuje już 250 tysięcy osób. Wiem, że mam niesamowicie kochanych obserwatorów, którzy wiedzą czym jest kultura wypowiedzi i szacunek do drugiego człowieka. Dziękuję, że jesteś ze mną – napisała wokalistka, a post opatrzyła emotikonem w kształcie serca. Oczywiście, pod selfie Eweliny Lisowskiej pojawiły się pozytywne komentarze. Fani przyznali, że piosenkarka wygląda pięknie, a część z nich nie zauważyła nawet odrostu na jej włosach.

Niestety, nie wszyscy zareagowali tak entuzjastycznie… Ewelina Lisowska zauważyła, że zaczęła tracić obserwatorów. Publikacja zdjęcia bez makijażu sprawiła, że (aż!) tysiąc osób przestało obserwować jej profil na Instagramie! Serio…? Ewelina Lisowska postanowiła skomentować całą sprawę. Zaapelowała do swoich obserwatorek i zachęciła je do stawiania na naturalność.

 

Julia Wieniawa poruszyła na Instagramie bardzo ważny temat. Jej apel powinna przeczytać każda z was! >>>