Ania Lewandowska łączy bycie mamą, trenerką i motywatorką, a mimo ogromu obowiązków uśmiech nie schodzi jej z twarzy i zaraża pozytywną energią nie tylko na Instagramie, ale również w realu. Podczas wyjątkowego wydarzenia, czyli Calzedonia Summer Show w Weronie mieliśmy okazję porozmawiać z nią i zadać kilka pytań. Ania jest również ambasadorką marki, dlatego na pokazie strojów kąpielowych nie mogło jej zabraknąć! Sprawdźcie poniżej, jaki jest jej ulubiony model z najnowszej kolekcji, jakie ćwiczenia warto wykonywać, aby mieć zgrabne nogi oraz z jakimi wyzwaniami musiała się zmierzyć, będąc ambasadorką Calzedonii.

8 kostiumów kąpielowych z nowej kolekcji marki Calzedonia, na które wydałybyśmy ostatnie pieniądze >>>

Który look z pokazu Calzedonia Summer Show podobał Ci się najbardziej?

Zdecydowanie pokaz trafiony w samo sedno mojego gustu, czyli dużo czarnego. Bardzo lubię zarówno ten kolor, jak i styl smart elegance, także już teraz mogę powiedzieć, że jest szansa, że w tym roku z bikini przerzucę się na stroje jednoczęściowe.

Wiadomo, że należy trenować całe ciało, ale jakie jest według Ciebie są najlepsze ćwiczenia na smukłe nogi?

Przede wszystkim takie, w których pracują łydki: wspięcia na palce, chodzenie po schodach czy przysiady.

Jak odnalazłaś się w roli modelki podczas przygotowywania kampanii reklamowej dla Calzedonii?

Bardzo dobrze :) Sama sesja trwa kilka godzin, w trakcie której trzeba być cały czas skoncentrowanym. Jestem bardzo dumna z tego, że mogłam wziąć udział w takiej kampanii, być na billboardach i inspirować kobiety. Cieszę się, bo to spełnienie moich marzeń.

Najtrudniejsze wyzwanie, z jakim musiałaś się zmierzyć, będąc ambasadorką marki Calzedonia?

Generalnie to jest bardzo pozytywne zadanie, które bazuje na inspirowaniu kobiet. Jestem motywatorką i trenerką, na co dzień pokazuję, że wszystkie kobiety są piękne. Filozofia Calzedonia opiera się na dokładnie tym samym przekonaniu i dlatego chętnie sięgam po ich produkty. Bardzo lubię łączyć rzeczy z sieciówek z tymi bardziej high fashion. Nie stawiam tylko i wyłącznie na luksusowych projektantów. Marka Calzedonia idealnie wpisuje się w tę moją zabawę modą, a poza tym... uwielbiam bikini (śmiech).

Jaka jest Twoja najodważniejsza stylizacja z rajstopami w roli głównej?

Kabaretki połączone z oversize’ową bluzą.