Fanki i fani przygód Jamesa Bonda czekają z niecierpliwością na informację, kto zastąpi Daniela Craiga w roli najsłynniejszego agenta. Pojawiają się co i rusz spekulacje. Czy będzie to gwiazda serialu Bridgertonowie Regé-Jean Page? A może Henry Cavill, którego uwielbiamy nie tylko jako Geralta w serialu Wiedźmin? Lista możliwych nazwisk jest o wiele dłuższa. Pojawiła się na niej nawet Gillian Anderson! Sam Pierce Brosnan, jeden z bardziej lubianych Bondów, przyznał, że teraz czas, by to kobieta została agentką 007. Czy jednak syn Pierce'a, miałby szansę powalczyć o kultową rolę? I właściwie który?

Czy syn Pierce'a Brosnana ma szansę zostać nowym Bondem?

Okazuje się, że internautki i internauci wpadli na pomysł, że jeden z synów Brosnana mógłby się sprawdzić jako Bond. I wcale nie ten, o którym myślicie, czyli starszy Dylan Brosnan, o którym zrobiło się głośno, gdy pojawił się z ojcem na premierze filmu Pewnego razu...w Hollywood. W sieci pisze się o Parisie Brosnanie, który ponoć wygląda totalnie jak swój ojciec w czasach młodości (sprawdźcie w galerii, czy się zgadzacie!). Niestety chłopak do roli agenta Jej Królewskiej Mości jest zdecydowanie za młody, bo ma dopiero 20 lat. Zwykle obsadzani są w ty m przypadku mężczyźni w średnim wieku, w dodatku profesjonalni aktorzy. 

Kim jest Paris Brosnan?

Paris Brosnan, syn Pierce'a i jego Keely Shaye Smith, podobnie jak starszy brat Dylan jest modelem. Wprawdzie jest więc związany z show-biznesem, ale nie bezpośrednio z aktorstwem. W zeszłym roku wraz z Dylanem zostali ambasadorami ceremonii rozdania Złotych Globów. To tradycyjne zadanie, które co roku przypada dzieciom gwiazd: pomagają wręczać nagrody. Taką rolę lata temu pełniła choćby Laura Dern.

Jeśli zaś chodzi o karierę Parisa w modelingu, to miał on okazję pracować już dla takich domów mody jak Balmain czy Dolce&Gabbana. Można go też było zobaczyć na okładkach magazynów „Vanity Teen”, „Teen Vogue”, „GQ”. Paris jest też autorem krótkometrażowego filmu oświęconego wyborom Your Voice Matters. Zatem może jeszcze kiedyś zwiąże się z branżą filmową.