Farma” zapowiada się na jedną z najciekawszych telewizyjnych premier ostatnich lat. Cieszące się ogromną popularnością w ponad 40 krajach na całym świecie reality show w końcu dotarło do naszego kraju. Pierwszy sezon polskiej wersji programu, którego gospodyniami zostały Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, wyprodukowali na zlecenie Polsatu twórcy hitowych produkcji „Nasz Nowy Dom” i „Kuchenne Rewolucje”. Jego bohaterami i bohaterkami są związane na co dzień z miastem osoby, które z dnia na dzień muszą przyzwyczaić się do zupełnie nowej, wiejskiej rzeczywistości. „Mieszczuchy” muszą po drodze wykonać szereg wymagających zadań związanych z życiem z dala od miejskich wygód. Gra jest jednak warta świeczki. Zwycięzca lub zwyciężczyni emocjonującego show zgarnie bowiem czek o wartości 100 tysięcy złotych. Kto przeszedł casting i dostał się do programu? Już wiemy! Poznajcie farmerów z premierowej edycji „Farmy”.

Kim są uczestnicy programu „Farma”?

W pierwszej edycji „Farmy” zobaczymy jedenaście osób, w tym pięciu mężczyzn. Oto oni:

Kuba „Wojna” Wojnowski

Kuba ma 33 lata. Pochodzi z Pionek pod Radomiem, ale od siedmiu lat mieszka w Oslo. Pracuje tam w prestiżowym hotelu. Zanim na stałe zamieszkał w Norwegii, pomieszkiwał i pracował w takich krajach jak Zjednoczone Emiraty Arabskie (Dubaj), Francja czy Anglia. Myśli o powrocie do ukochanej ojczyzny. Od niedawna jest singlem i jak mówi „szuka jakości nie bylejakości”. Lubi flirtować, jest otwarty na nowe znajomości, ale z natury jest raczej spokojny. Jest z natury wesoły, ma dystans i lubi żartować. Kiedyś trenował sambo i brazylijskie jiu-jitsu. Wychowała go babcia, kiedy mama musiała wyjechać do pracy za granicę, i to ona wpoiła mu zasady dobrego wychowania, z których teraz Kuba chętnie korzysta w codziennym życiu.

Tomasz Bodziony

Tomek to drwal z krwi i kości. 45-latek mówi o sobie, że specjalistą od trudnych zadań. Urodził się i wychował w Zakopanem. Uparty, dąży do obranego celu, nie lubi owijać w bawełnę, a praca jest dla niego priorytetem. Kocha wysiłek fizyczny. Nie boi się ubrudzić, jeśli zadanie tego wymaga. Perfekcjonista. Na co dzień pracuje jako podleśniczy w Tatrzańskim Parku Narodowym. Prywatnie mąż i ojciec. Interesuje się motoryzacją. Jego mocną stroną jest silny charakter, trzymanie się wpojonych wartości oraz zadaniowe podejście do życia.

Karol Da Costa

Karol ma 31 lat. Urodził się w Białymstoku. Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie. Jego mama jest Polką a tata pochodzi z Angoli. Jego dwie największe pasje to aktywność fizyczna i muzyka. Pierwszą realizuje, pracując jako trener personalny oraz prowadząc swój własny kanał fitness w serwisie YouTube o nazwie Da Costa TV. Muzycznie również nie zamierza poprzestać na staraniach i w najbliższej przyszłości chce rozpocząć karierę rapera. Od jakiegoś czasu organizuje także imprezy muzyczne. Pogodny, dowcipny, ambitny. Uważa się za mieszczucha. Ma nadzieję, że udział w programie zmieni nastawienie ludzi myślących stereotypowo i jego samego sprawdzi w wielu dziedzinach w których do tej pory nie miał okazji poznać.

Rafał Rzemek 

Rafał to 22-latek z Pułtuska. Twierdzi, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Lubi, gdy w życiu coś się dzieje i nie ma nudy. Komunikatywny, spontaniczny. Mistrz rzucania ciętej riposty. Wszędzie, gdzie się pojawia wnosi dużo uśmiechu i pozytywnej energii. Interesuje się tańcem, który rozwija uczęszczając na warsztaty i zawody. Prowadzi grupy taneczne. W przyszłości chciałby być znany i mieć swój program w telewizji.

Karol „Lotek” Kotomski

Karol to kreatywny, ciekawy świata i ludzi fryzjer. Ma 32 lata. Od prawie roku swoje życie dzieli między Maltę i Warszawę. I w obu miejscach pracuje w ukochanym zawodzie. W wolnych chwilach uprawia sport. Systematycznie pływa i jeździ na rowerze. Lubi tatuaże. Uważa, że one go określają. A najbardziej jego miłość i uwielbienie do Madonny, z którą związane są aż cztery obrazki na jego ciele. Lubi ludzi i gry zespołowe, a rywalizacja tylko go pozytywnie motywuje do działania. Zawsze chciał się sprawdzić w warunkach survivalowych więc program jest ku temu najlepszą okazją.

Premiera programu „Farma” zaplanowana została na połowę stycznia. Uczestnikom show możecie się jednak przyjrzeć już teraz w naszej galerii.