„Farma” – nowy program w Telewizji Polsat

Farma” to najnowsza propozycja Telewizji Polsat dla fanek i fanów produkcji typu reality show. Na kilka dni przed emisją premierowego odcinka programu z Marceliną Zawadzką i Iloną Krawczyńską w roli prowadzących stacja postanowiła odsłonić kolejnej karty. Producenci ujawnili bowiem, kim są uczestniczki pierwszego sezonu „Farmy”. Wśród sześciu tytułowych farmerek, które porzuciły miejski styl życia, aby zamieszkać na pozbawionej wszelkich wygód farmie, znalazły się naprawdę wyraziste postacie.

Żądna przygód nauczycielka, emerytowana policjantka z wydziału kryminalnego, przebojowa bizneswoman, ambitna studentka, energiczna gospodyni domowa i pozytywnie zakręcona artystka-performerka – trzeba przyznać, że osoby zajmujące się castingiem wyłuskały z setek zgłoszeń nie lada osobowości. 

Ile mają lat? Skąd pochodzą? Sprawdźcie już teraz, kim są kobiety, które w najbliższych tygodniach będą walczyć o nagrodę o wysokości 100 tysięcy złotych!

„Farma” – wszystkie uczestniczki pierwszej edycji reality show

W premierowym sezonie „Farmy” wystąpi jedenaście osób, pięciu mężczyzn (więcej na temat farmerów dowiecie się tutaj) oraz sześć kobiet. Oto one:

Kinia Kaleta

Kinia ma 34 lata. Pochodzi z Łodzi. Z zawodu wykwalifikowana nauczycielka nauczania początkowego. Z natury ciągła poszukiwaczka, dlatego skończyła jeszcze kilka innych kierunków studiów, które są przydatne w jej życiu i w pracy. Obecnie jest pracowniczką uczelni wyższej. Wulkan energii, szalona podróżniczka, pasjonatka sportów ekstremalnych, takich jak skoki na bungee i spadochronowe. Miłośniczka pracy z energią z wykorzystaniem Reiki. Kocha zwierzęta, które traktuje jak przyjaciół, jest z nimi blisko niemalże od zawsze.

Monika Idzikowska

Monika ma 43 lata. Pochodzi z Sochocina pod Płońskiem. Jest emerytowaną policjantką. I choć jej kariera zawodowa dobiegła końca, ona nie rezygnuje z aktywności i adrenaliny. Po latach pracy w pionie kryminalnym i odbyciu misji w Kosowie jest pewna, że nic nie jest w stanie jej złamać albo zrazić. Jest mieszanką emocji. Mocna, wytrwała, ambitna, ale z drugiej strony wrażliwa i kobieca. Ma wiele tatuaży. Jej pasje to strzelectwo i fitness. Jednocześnie jest kochającą mamą i żoną. Monika twierdzi, że w życiu nie idzie na kompromisy. Wierzy, że każda sytuacja uczy i pojawia się w konkretnym celu. Sporo odważnych ujęć z Moniką w roli głównej można obejrzeć na jej instagramowym profilu (@dark_angel1701).

Iza „Ruda” Staniszewska

Iza ma 50 lat. Pochodzi z Łodzi. Bizneswoman i specjalistka od marketingu. Jest właścicielką agencji reklamowej. Określa siebie mianem osoby kreatywnej, energicznej i żywiołowej. Uwielbia poznawać nowych ludzi, kocha przyrodę i gry zespołowe. Ma dwie pasje – podróże i fotografię. Żyje pełnią życia, stara się nie tracić ani chwili. Najważniejsze jest dla niej to, co dzieje się „tu i teraz”. Uwielbia gotować. Inspirują ją kuchnie wielu kultur. Na ich podstawie tworzy własne przepisy i historie kulinarne. Grzybiarka z zamiłowania. Do zbierania grzybów podchodzi z ogromną wiedzą i precyzją. Kocha nowe wyzwania. Ostatnio skoczyła ze spadochronem. Rywalizacja jest dla Izy formą zwiększania swoich kwalifikacji i bycia jeszcze lepszym. Kingę znajdziecie nie tylko na Instagramie (@izabela.staniszewska), ale także na TikToku (@izabelastaniszew1).

Zobacz także:

Kinga Kaziemierczak

Kinga ma 20 lat, co czyni z niej najmłodszą uczestniczkę pierwszej polskiej edycji programu „Farma”. Mieszka w Łodzi, gdzie pracuje w centrum medycznym jako rejestratorka medyczna. Studiuje fizjoterapię. Jej najbliższe plany związane są z dalszym rozwoje osobistym. Wie, że ma predyspozycje do bycia liderem i kiedyś chciałaby to wykorzystywać zawodowo. Póki co, korzysta z młodości, rozwija swoje pasje i snuje marzenia. Bardzo kocha zwierzęta. W dzieciństwie uczyła się jeździć konno. Jest spontaniczna, towarzyska i gotowa na nowe wyzwania. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się u niej prywatnie, to koniecznie zaobserwujcie jej profil na Instagramie (@kiniakazimierczak).

Beata Lisowska

Beata ma 39 lat. Pochodzi z Radlina (woj. śląskie). Mama na pełen etat. Zanim z ochotą poświęciła się macierzyństwu dużo podróżowała. Mieszkała w Norwegii i kilka miesięcy w Hiszpanii. Za granicą nigdy nie czuła się obco. Możliwość zwiedzania nowych miejsc oraz poznawania kultur i ludzi bardzo ją rozwijała. Niczego się nie boi. Śmiało przyznaje, że swoją wiedzą techniczną i umiejętnościami zawstydza niejednego mężczyznę. Z wielką łatwością posługuje się gwarą śląską. W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas w swoim domu z ogrodem, w którym hoduje najróżniejsze odmiany roślin. Najczęściej egzotyczne. Pozytywna, spontaniczna, szczęśliwa. Typ społecznika, który umie odnaleźć się w każdej sytuacji i grupie. Na Instagramie, gdzie Beata wstawia sporo zdjęć z partnerem i dziećmi, znajdziecie ją pod nazwą @beata_lisowska_.

Marta Basandowska

Marta ma 31 lat. Pochodzi z Krakowa. Pracuje jako scenografka i performerka. Jest zapaloną podróżniczką. Dzięki swojej pracy zwiedziła wiele zakątków świata, zwłaszcza Chiny i Amerykę Łacińską, gdzie prezentowała swoje instalacje. Ciekawa i pochłonięta życiem. Jej motto „żaden dzień się nie powtórzy” codziennie jej przypomina, aby się nie poddawać, spełniać swoje marzenia i iść do przodu mimo przeciwności. Interesuje się wieloma rzeczami – od budowlanki, przez gotowanie, kończąc na modzie. Lubi zaczynać nowe projekty. Kocha naturę. Najlepiej czuje się, gdy jest samodzielna i od nikogo nie zależy. Z reguły jest liderem. Lubi wygrywać i rywalizować. Z drugiej strony, jest bardzo towarzyska, uczuciowa a jej towarzystwo i pozytywne podejście zawsze rozładowuje każdą trudną sytuację. Prace Marty znajdziecie na jej oficjalnym profilu na Instagramie (@martabasandowska).

Zdjęcia wszystkich uczestniczek premierowego sezonu reality show „Farma” znajdziecie w naszej galerii.