Programy reality show ciągle cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Także w Polsce. Nic więc dziwnego, że pojawiło się zapotrzebowanie na kolejny tytuł, tym bardziej, że na świecie okazał się prawdziwym fenomenem i doczekał ponad 20 lokalnych edycji w różnych krajach, m.in. w Szwecji, gdzie powstał pierwowzór, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Portugalii czy Danii. Chodzi o program Farma, który już wkrótce pojawi się w telewizji Polsat

„Farma” – nowy reality show Polsatu. O czym będzie?

O czym będzie program Farma? „W programie kilkanaście osób wyrwanych prosto z wygodnego życia w mieście trafi na miesiąc do wiejskiego gospodarstwa bez prądu, bez internetu i bez ciepłej wody. Czy pobyt na łonie natury, pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami i zarządzanie hektarami ziemi będą sielanką? Tam nie da się udawać i nie da się niczego ukryć. Trzeba być sobą… i przetrwać!” – czytamy w informacji prasowej. 
Choć Farma może wam się kojarzyć z innym reality show, czyli Damy i wieśniaczki, to jednak oba programy łączy raczej tylko fakt, że uczestnicy przebywają na wsi. Ci, którzy zgłoszą się do Farmy,  będą naprawdę musieli ciężko pracować i poznać, czym jest ciężka rolnicza codzienność.

„Między mieszkańcami gospodarstwa zawiążą się przyjaźnie, sojusze, a może nawet miłości, ale przede wszystkim będzie liczyła się rywalizacja! Przed nimi zacięte pojedynki, ekscytujące starcia i wyzwania! Uczestnicy niejednokrotnie staną przed trudnymi wyborami. Walka o zwycięstwo będzie pełna wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji! Co tydzień z farmą będzie musiał się pożegnać jakiś uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Farmera Roku i wielkie pieniądze!” – informują nas twórcy Farmy.

Program „Farma” – jak się zgłosić?

Jeżeli więc zawsze marzyło wam się życie na wsi, w zgodzie z naturą, blisko zwierząt i z dala od pędu miasta, może powinniście spróbować swoich sił w programie Farma? Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: farma.polsat.pl. Warunki uczestnictwa? Z tego co widzimy, to sprawność fizyczna powyżej przeciętnej oraz dostępność we wrześniu 2021 roku. W formularzu trzeba również odpowiedzieć na kilka pytań, np. „jakim typem człowieka jesteś?” czy „co byłoby spełnieniem twoich marzeń?”. W formularzu można również zamieścić wideo, by jak najlepiej się zareklamować, ale nie jest to warunek konieczny. 

Program „Farma” – kiedy premiera?    

Program Farma prawdopodobnie zadebiutuje na antenie Polsatu wiosną 2022 roku. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie gospodarzem reality show. Macie jakieś podejrzenia?