Mamy fantastyczną wiadomość dla tych wszystkich, którzy stęsknili się za Marceliną Zawadzką. Modelka, zdobywczyni korony Miss Polonia 2011 i nagrodzona TeleKamerą prezenterka, która jeszcze do niedawna była twarzą Telewizji Polskiej, w końcu dostała nowy program. Była prowadząca Pytanie na ŚniadanieBake Off – Ale ciacho! i The Voice of Poland nie wraca jednak na Woronicza. Już wkrótce będzie można ją oglądać na antenie konkurencyjnej stacji!

Marcelina Zawadzka przechodzi do Telewizji Polsat

Jak dowiadujemy się z informacji prasowej przesłanej na skrzynkę naszej redakcji, 32-latka została wybrana na współprowadzącą jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji przyszłorocznej ramówki Polsatu. Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, czyli połowa popularnego duetu Siostry ADiHD, będą wspierały uczestników pierwszej polskiej edycji reality show Farma, o którym informowaliśmy was już na początku sierpnia.

„Farma” – na czym polega nowy program, który poprowadzi Marcelina Zawadzka?

Pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami, zarzadzanie hektarami ziemi oraz obowiązki, z którymi wcześniej nie mieli styczności. Czyli powrót do korzeni i rolnicza codzienność – tak w skrócie można opisać program Farma. Aby przeżyć i wygrać show, mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Między nimi będą zawiązywać się niespodziewane sojusze, przyjaźnie, a czasami nawet miłość. Widzowie programu mogą spodziewać się bezkompromisowych pojedynków i zaskakujących wyzwań. Co tydzień z farmą będzie musiał pożegnać się któryś z uczestników, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych.

Farma to szwedzki format, którego pierwsza edycja została wyemitowana w 2001 roku. Do dziś program doczekał się już przeszło 130 sezonów w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, w tym w Algierii, Brazylii, Bułgarii, Danii, Norwegii, Rumunii i Słowacji. Podobnie jak Big Brother, wzbudza skrajne emocje wśród widzów, ale cieszy się ogromną popularnością.

„Farma” – kim są uczestnicy nowego reality show Polsatu?

Jak udało nam się dowiedzieć, na castingi do nowego programu zgłosiło się ponad tysiąc osób. Z tych zgłoszeń, które spłynęły do producentów z całego kraju w ciągu zaledwie kilku dni, wyłoniono kilkunastu uczestników. Każdy z nich jest pewny jednego – chce zamienić swoje dotychczasowe wygodne, miejskie życie na rzecz wiejskiego, na łonie natury. Tylko czy wyobrażenia będą zgodne z tym co czeka ich na farmie? A sielankowy odpoczynek w duchu slow-life nie zamieni się w pełen niedogodności pobyt, na który nie będą gotowi? Przekonamy się już wkrótce!

„Farma” – kiedy premiera show w TV?

Emisja pierwszego sezonu programu Farma z Marcelina Zawadzką i Iloną Krawczyńską w roli prowadzących zaplanowana jest na wiosnę 2022 roku.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: