Sylwester 2021 z Polsatem znów odbędzie się w niemal takiej samej formule, jak przed wybuchem pandemii koronawirusa. Na początku grudnia media obiegła informacja, że koncert Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Spółka zarządzająca obiektem poinformowała, że w imprezie będzie mogła wziąć udział publiczność, a wstęp na nią będzie bezpłatny. Co istotne, zapowiedziano, że podczas Sylwestra Polsatu 2021 zostaną zachowane wszelkie obowiązujące aktualnie zasady bezpieczeństwa sanitarnego. To jednak nie wszystko. Telewizja Polsat zdradziła informacje, które fanów i fanki muzyki interesują zdecydowanie najbardziej. Poznajcie listę wykonawców.

Sylwester 2021 z Polsatem: gwiazdy

Jak wynika z oficjalnych informacji, które przekazali nam przedstawiciele Polsatu, głównymi gwiazdami imprezy nazwanej w tym roku Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie będą Dawid Kwiatkowski, Doda i Bajm.

Zaśpiewam mix starych hitów i specjalnie i TYLKO dla was premierowo mój najnowszy singiel - ogłosiła Dorota Rabczewska.

Poza autorem przeboju „Proste”, wykonawczynią hitu „Dżaga” i Beatą Kozidrak z zespołem, na liście potwierdzonych artystów, którzy w nocy z 31 grudnia 2021 roku na 1 stycznia 2022 roku pojawią się na scenie na Stadionie Śląskim, znaleźli się także:

 • Viki Gabor,
 • Cleo,
 • Danzel,
 • Liz Mitchell (wokalistka Boney M)
 • Dr Alban,
 • Paweł Domagała,
 • Ewelina Lisowska,
 • i zespół Enej.

Na zaproszenie Polsatu do Polski przylecą także wykonawcy z zagranicy. Tym razem organizatorzy postawili na rumuńskie gwiazdy muzyki dance. Widownię zgromadzoną na Stadionie Śląskim i przed telewizorami rozgrzewać będą:

 • zespół Akcent, znany z takich hitów jak „Kylie”, „French Kiss” czy „King of Disco”,
 • piosenkarka Minelli, której tegoroczny hit „Rampampam” ma już ponad 140 milionów wyświetleń w serwisie YouTube
 • oraz Olivia Addams, która w ostatnich miesiącach podbijała radiowe listy przebojów swoim hitem „Stranger”.

Sylwester Polsatu 2021: prowadzący

W roli prowadzących imprezę Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie zobaczymy Karolinę Gilon i Krzysztofa Ibisza. Wraz z nimi koncert poprowadzą także Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona KrawczyńskaPatryk Cebulski, Marcelina Zawadzka, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski i Izabela Janachowska.

Sylwesterowa Moc Przebojów 2021: transmisja TV i online

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 rozpocznie się o godz. 20:00. Przypomnijmy, że przed rokiem transmisja na żywo dostępna była nie tylko na głównej antenie Polsatu, ale także w Polsat News i w internecie – na IPLA.TV i Interia.pl.

Nieco wcześniej, bo już o godz. 19:00 w serwisie Polsat Go rozpocznie się „biforek” o nazwie Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka. Tuż przed startem imprezy sylwestrowej kamery odwiedzą garderoby gwiazd. Ma także nie zabraknąć śpiewania na żywo (karaoke), a do tańca zaproszą internautów tancerze programu „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” – Rafał Maserak i Lenka Kliment.

Zobacz także:

Planujecie przywitać 2022 rok z Polsatem?