O Filipie Chajzerze znów jest głośno. Tym razem nie chodzi o jego (dziwne lub nieodpowiednie) zachowanie na antenie, ale o relację z tajemniczą Julią. Na początku tygodnia rodzime serwisy plotkarskie poinformowały, że popularny prezenter telewizyjny i jego 25-letnia partnerka, która skrupulatnie chroni swoją tożsamość w sieci, rozstali się po niewiele ponad dwóch miesiącach po zaręczynach na Dominikanie. Główny zainteresowany całą sprawą skomentował te doniesienia. 

Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną?

Przypomnijmy, że Filip Chajzer i jego partnerka zamieszkali ze sobą po kilku tygodniach znajomości, natomiast w listopadzie zaręczyli się podczas romantycznych wakacji na Dominikanie. Wiele wskazuje jednak na to, że zbyt pochopnie podjęli decyzję o budowaniu wspólnej przyszłości. Jak podał serwis „Pudelek”, para zdecydowała się na rozstanie.

Filip i Julia rozstali się na początku miesiąca w niezbyt przyjaznej atmosferze – ujawnił informator serwisu „Pudelek”. – On szybko zorientował się, że popełnił błąd, bez namysłu decydując się na zamieszkanie razem i poważne deklaracje po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Rzeczywistość okazała się o wiele mniej romantyczna niż spontaniczne zaręczyny na Dominikanie.  

Źródło wspomnianego serwisu poinformowało, że w redakcji, w której pracuje Filip Chajzer, wszyscy wiedzą o rozstaniu. Jednak dziennikarzowi bardzo zależy na wizerunku w mediach, dlatego nie ogłosił tego publicznie. 

Kilka dowodów potwierdzających rozstanie można szukać także w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Okazuje się, że Filip Chajzer nie wspomina już o (ex?) narzeczonej na swoim profilu. Co więcej, konto poświęcone ich psom od pewnego czasu nie jest aktualizowane. Gdyby tego było mało, znany prezenter, a prywatnie syn Zygmunta Chajzera wystawił na sprzedaż apartament, w którym mieszkali. 

Filip Chajzer skomentował plotki o rozstaniu

W związku z zaistniałą sytuacją redakcja serwisu „Plejada” skontaktowała się z Filipem Chajzerem, by otrzymać jego komentarz. Podobno prezenter „Dzień dobry TVN” nie krył zaskoczenia informacjami o rozstaniu, a finalnie nie potwierdził tego, o czym od wczoraj można przeczytać w rodzimych mediach.

Nie potwierdzam – powiedział Filip Chajzer w rozmowie z serwisem „Plejada”.

Słowa Filipa Chajzera nie pozostawiają wątpliwości.