W grudniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Szymon Hołownia zamierza startować w majowych wyborach prezydenckich. Przysłowiową chwilę wcześniej poinformował, że odchodzi z programu Mam talent, który współprowadził od 2008 roku. Szymon Hołownia i Marcin Prokop tworzyli uwielbiany przez Polaków duet. To właśnie oni w dużej mierze odpowiadali za wyjątkową atmosferę programu i wspierali uczestników. Nic dziwnego, że fani Mam talent zaczęli zastanawiać się, kto zastąpi Szymona Hołownię w roli prowadzącego. Okazuje się, że stacja znalazła już kandydata na to stanowisko.

Filip Chajzer zastąpi Szymona Hołownię w Mam talent?

Według nieoficjalnych źródeł, Filip Chajzer ma zostać nowym współprowadzącym Mam talent. Podobno to idealny kandydat. Wiele portali podaje, że „rozmowy trwają”. Jednak Adrian Jabłoński z działu PR TVN Discovery Polska przyznał w rozmowie z portalem Onet, że decyzję o tym, kto zastąpi Szymona Hołownię w Mam talent, Dział Programowy podejmie dopiero za jakiś czas.

Część fanów ocenia doniesienia o nowej posadzie Filipa Chajzera jako dość zaskakujące. Wszystko za sprawą zachowania, którego dopuścił się prezenter. Przypomnijmy, że prowadzący Dzień dobry TVN doskonale się bawił, udając atak paniki na wizji. W związku z tą sprawą widzowie domagali się usunięcia Filipa Chajzera z DDTVN. Stacja nie zareagowała.

Czy Filip Chajzer rzeczywiście zostanie współprowadzącym Mam talent? Jeśli tak, czy nowa posada pomoże mu w ociepleniu wizerunku? Odpowiedzi na te pytania prawdopodobnie poznamy już niedługo.

Filip Chajzer po raz kolejny w ogniu krytyki. „Chajzerować” to nowe słowo w słowniku slangu miejskiego >>>