„Dziewczyny z Dubaju” to jeden z najgłośniejszych polskich filmów ubiegłego roku. Wzbudzająca wiele kontrowersji produkcja, za której reżyserię odpowiada Maria Sadowska, zgromadziła w kinach ponad milion widzek oraz widzów (tylko w weekend otwarcia obejrzało ją 280 tysięcy osób). Jeśli z różnych przyczyn nie zdecydowaliście się i nie zdecydowałyście się na seans, a jednak chcielibyście i chciałybyście obejrzeć film oparty na reportażu autorstwa Piotra Krysiaka, wciąż macie ku temu okazję. „Dziewczyny z Dubaju” są bowiem dostępne online. 

Film „Dziewczyny z Dubaju” będzie dostępny online

Film „Dziewczyny z Dubaju”, za którego stworzenie odpowiadają m.in. Maria Sadowska, Doda i Emil Stępień, wzbudził ogromne zainteresowanie wśród widzek oraz widzów w Polsce. Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Przypomnijmy, że jest to historia Emi, która przenosi się z małej miejscowości pod Szczecinem do tak zwanego wielkiego świata. Trafia na imprezy organizowane przez i dla arabskich bogaczy. Zajmuje się pracą seksualną, a następnie szuka dziewczyn, które chciałyby zarabiać w podobny sposób. Niestety całość została pozbawiona jakiejkolwiek wrażliwości. W rolach głównych występują Paulina Gałązka, Kasia Sawczuk, Olga Kalicka i Katarzyna Figura. Na ekranie pojawiają się także m.in. Beata Ścibakówna oraz Jan Englert

„Dziewczyny z Dubaju”: gdzie oglądać? Kiedy premiera?

Od 29 kwietnia film „Dziewczyny z Dubaju” jest dostępny online. A konkretnie w serwisie CANAL+ online. Produkcja trafiła na wyłączność do biblioteki popularnej platformy streamingowej, ku radości wielu widzek i widzów. Obejrzycie?