To właśnie miłość to jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych, która szczególnie aktualna staje się w okresie przedświątecznym, a przede wszystkim podczas świąt Bożego Narodzenia. Dlaczego? Wszystko ze względu na klimat fabuły. Love Actually w reżyserii Richarda Curtisa opowiada bowiem kilka romantycznych historii, które dzieją się w okresie świąt. Jedną z nich jest opowieść o Samie.

Żeby nie zdradzić za dużo, bo przecież jakimś cudem mogliście jeszcze nie widzieć filmu To właśnie miłość, Sam przeżywa stratę swojej zmarłej na raka mamy, a także podkochuje się w swojej szkolnej koleżance, Joannie. Szanse na to, że relacja Sama i Joanny rozwinie się maleją, kiedy okazuje się, że dziewczyna planuje przeprowadzić się z rodzicami za granicę. Czy chłopiec zdobędzie się na odwagę, by w końcu wyznać Joannie, co do niej czuje?


[QUIZ] Którą parą z filmu „To właśnie miłość” jesteście? >>>
 

Historia bohaterów z To właśnie miłość do złudzenia przypomina losy księcia Harry'ego i Meghan Markle? Widzowie mają swoją teorię!

Wątek ten wzrusza do łez. A według niektórych przepowiedział jeden z najsłynniejszych romansów w historii, a dokładniej związek księcia Harry'ego i Meghan Markle. Fani mają teorię, że filmowe postacie do złudzenia przypominają młodszego syna księcia Karola i księżnej Diany oraz jego wybrankę nie tylko pod względem wyglądu – Sam grany przez Thomasa Brodie-Sangstera (ostatnio mogliśmy go oglądać w serialu Netflixa Gambit królowej) ma rude włosy, zaś wcielająca się w Joannę Olivia Olson również jest mieszanej rasy.

Na dość interesującą teorię widzów złożył się też fakt, że Sam tak samo jak Harry stracił w młodym wieku matkę (kiedy Diana zmarła, jej młodszy syn miał 12 lat), jak również talent Meghan. Od najmłodszych lat wiązała swoją przyszłość z występami przed publicznością, niczym Joanna w To właśnie miłość – to szkolna gwiazda oraz główna bohaterka szkolnego przedstawienia, gdzie wykonuje kultowy świąteczny hit All I Want For Christmas Is You.

A najwięksi romantycy wśród tych, którzy doszukali się powiązań historii Harry'ego i Meghan oraz Joanny i Sama z Love Actually powołują się na słowa, jakie chłopiec wypowiedział do swojego filmowego ojca Daniela, którego zagrał Liam Neeson, czyli: „To ta jedyna”. To samo miał powiedzieć książę Harry po pierwszym spotkaniu z Meghan. Mówcie, co chcecie, ale my to kupujemy!


Meghan Markle i Książę Harry – jak się poznali? >>>
 

Zobacz także: