Walentynki za pasem, a Wy ciągle nie macie planów, jak miło spędzić wieczór tego dni? Zawsze jest wyjście z takiej sytuacji i nazywa się Netflix. Najpopularniejsza platforma streamingowa zadba o to, aby umilić sobie wieczór z drugą połówką, w gronie koleżanek albo samotnie, jeśli nie zamierzacie wychodzić i zdecydowanie wolicie własne cztery kąty. Jedno jest pewne, do wyboru macie znacznie bogatszy repertuar niż to, co aktualnie proponują kina. A także o wiele bardziej intymny charakter Waszego seansu. Ale przejdźmy do sedna, czyli do konkretnej oferty. Netflix na Walentynki przygotowany jest świetnie, bo do wyboru macie nie tylko filmy, ale i seriale. To kilka klasyków, jakich jakimś cudem mogliście jeszcze nie widzieć, a także kilka niedawnych premier. Co warto obejrzeć, aby mieć pewność, że Wasze Walentynki będą udane (a przynajmniej, jeśli chodzi o wybór filmowej pozycji)?

Filmy romantyczne idealne (nie tylko) na Walentynki >>>

Fajne filmy na Walentynki 2019 na Netflix 

Wśród propozycji fajnych filmów na Walentynki, jakie znajdziecie na Netflixie, nie mogło zabraknąć jednego z największych hitów platformy 2018 roku, czyli do Wszystkich chłopców, których kochałam. To film na podstawie książki Jenny Han, którego bohaterka, Lara Jean Conway, jak większość nastolatek, ma na koncie kilka obiektów westchnień, do których skrywa napisane listy miłosne, które nigdy nie powinny zostać wysłane. Oczywiście tak się nie dzieje i wszystkie „walentynki” trafiają do konkretnych adresatów. W tym do Petera Kavinsky’ego, który na początku w ogóle nie wydaje się zainteresowany Larą, a jedynie realizacją planu, jaki wspólnie ustalają. Nietrudno domyślić się, że nie wszystko idzie tak, jak powinno. Ale to tylko działa na korzyść filmu, który ogląda się z ogromną przyjemnością. Duża w tym na pewno zasługa aktorów wcielających się w głównych bohaterów, czyli Lany Condor i Noah Centineo. Ten drugi, mimo, że przed Do wszystkich chłopców, których kochałam, pojawiał się już na ekranie, to popularność zdobył właśnie dzięki roli Kavinsky’ego. Rozkochał w sobie dziewczyny na całym świecie i stał się idealnym materiałem na chłopaka, do którego nastolatki zapragnęły wysyłać swoje miłosne wyznania. Jego pozycję nowego crusha umocniła inna oryginalna produkcja Netflixa, Sierra Burgess jest przegrywem. Choć film ma nieco inny wydźwięk i dotyka również takich kwestii, jak samoakceptacja czy to, czym grozi nadużywanie technologicznych narzędzi zwłaszcza w kwestii uczuć, nie brakuje w nim też zabawnych momentów. Inny jest też nieco bohater grany przez Centineo. Jednak w tym przypadku inny znaczy akurat: jeszcze bardziej cute. Ze stosunkowo niedawnych netflixowych premier ciekawą pozycją jest również Swatamy swoich szefów. Choć trochę przewidywalna, to jednak niezwykle zabawna historia. Czyli dokładnie taka, jaką powinniście sobie zaserwować w Walentynki szczególnie, jeśli zamierzacie spędzić je samotnie lub w gronie znajomych.

Filmy na Netflixie z gorącymi scenami seksu, po których sami nabierzecie na niego ochoty >>>

Filmy na Walentynki: Pamiętnik, Twój na zawsze i inne filmy, które obejrzycie na Netflixie

Gdybyście jednak szukali typowego wyciskacza łez, tutaj też nie powinno być problemu ze znalezieniem na Netflixie odpowiedniej pozycji. Wystarczy Pamiętnik, chyba jednej z najpopularniejszych filmów o miłości ostatnich lat. To film, na planie którego zakochali się w sobie Ryan Gosling i Rachel McAdams. Choć ich uczucie nie przetrwało, wszystkim, którzy oglądają Pamiętnik, marzy się taka relacja, jaka przydarzyła się ich bohaterom - Noah i Allie. Paczka chusteczek przyda się też przy oglądaniu Twój na zawsze z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Tym obrazem Robert próbował odciąć się od łatki „przystojnego wampira” ze Zmierzchu. Czy się udało? Możecie sprawdzić. Jeżeli jednak nie chcecie ryzykować, mamy dla Was pewniaka, który też wywoła u Was łzy, ale zdecydowanie ze śmiechu. Jak stracić chłopaka w 10 dni to klasyk z czasów, kiedy Matthew McConaughey nie miał jeszcze Oscara, ale równie mistrzowsko, jak w Witaj w klubie, grał w komediach romantycznych. Szczególnie, jeśli towarzyszyła mu Kate Hudson. Dla tego duetu zawsze warto znaleźć czas, także w Walentynki.

Więcej propozycji filmów i seriali idealnych na Walentynki znajdziecie w naszej galerii.