Filmy z serii Zmierzch, które powstały na podstawie bestsellerowych powieści Stephenie Meyer, podbiły serca (nie tylko) młodych widzek i widzów na całym świecie. Od premiery ostatniego z nich, czyli Zmierzch: Przed świtem – część 2, minęło już prawie dziesięć lat. Ale mimo to niełatwo znaleźć go (oraz pozostałe produkcje z Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem w rolach głównych) w sieci, a co za tym idzie: obejrzeć i przypomnieć sobie szczegóły historii miłosnej Belli oraz Edwarda. Wszystko wskazuje jednak na to, że już wkrótce się to zmieni. Zmierzch i kolejne filmy z tej serii będą bowiem dostępne na Netflix. Warto jednak zaznaczyć, że nie we wszystkich krajach. Co z Polską? 

Filmy z serii Zmierzch będą dostępne na Netflix!

Na początku tygodnia Netflix poinformował, że wszystkie części Zmierzchu będą dostępne dla subskrybentek i subskrybentów platformy streamingowej. I to już wkrótce, a konkretnie od 16 lipca 2021 roku. Niestety jest jedno „ale”. Informacja, która zrobiła wczoraj totalną furorę w mediach społecznościowych, na czele z Twitterem, została skierowana tylko do osób, które korzystają z Netflixa w Stanach Zjednoczonych.  

 

 

A co z użytkowniczkami oraz użytkownikami Netflixa w Polsce? Czy możemy spodziewać się, że poszczególne części Zmierzchu zasilą także bibliotekę filmów i seriali, która jest dostępna w naszym kraju? Mamy złe wieści dla polskich fanek oraz fanów bijącej rekordy popularności sagi. Lokalny oddział Netlfix jak dotąd nie zabrał głosu w tej sprawie. Tym samym nic nie wskazuje na to, aby filmy z serii Twilight miały pojawić się na platformie w Polsce

Zmierzch – online. Gdzie oglądać?

Gdzie w takim razie można obejrzeć Zmierzch i inne filmy z tej serii? I czy w ogóle jest to możliwe? Okazuje się, że tak. Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie, a także dwie części Przed świtem są teraz dostępne na platformie streamingowej Player. Warto jednak zaznaczyć, że dostęp do produkcji z Kristen Stewart oraz Robertem Pattinsonem w rolach głównych nie jest darmowy. Osoby, które chcą je obejrzeć, muszą zdecydować się na jedną z form subskrypcji.