Nie od dziś wiadomo, że Brytyjczycy w Hollywood trzymają się razem. Stęsknieni za ojczyzną obywatele Wysp Brytyjskich poszukują więc w Los Angeles namiastkę domu. Przykład? Zaskakująca bliska przyjaźń Adele i Jamesa Cordena lub wieloletnia relacja byłego gospodarza The Late Late Show z Harrym Stylesem. Andrew Garfield i Florence Pugh to być może kolejny duet, który potwierdza regułę. Czy w ich przypadku bliska relacja ma charakter romantyczny?

Florence Pugh i Andrew Garfield wieczorową porą w Londynie

W marcu dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy się, że nominowana do Oscara w 2020 roku Florence Pugh oraz dwukrotnie nominowany tej samej nagrody Andrew Garfield zagrają razem w „zabawnym i głęboko poruszającym” filmie o miłości pod tytułem „We Live In Time”. To nietypowy opis produkcji zarówno dla czterdziestoletniego aktora, który stawia w głównej mierze na poważne scenariusze, jak i dla dwudziestosiedmioletniej Flo, która słynie ze swoich występów w dramatach czy thrillerach. Aktorski duet będzie miał więc nie lada wyzwanie, starając się, by przed kamerą zrodziło się między nimi gorące uczucie. A może i nie?

Florence i Andrew od jakiegoś czasu coraz częściej widziani są bowiem razem w Londynie, zarówno we dwójkę, jak i w gronie przyjaciół i znajomych. Kilka dni temu para przyłapana została wieczorową porą w towarzystwie Phoebe Bridgers, Lucy Dacus i Kate Berlant. Zarówno Flo, jak i Andrew, postawili na proste i minimalistyczne stylizacje, które uzupełnili czapkami z daszkiem, być może licząc na to, że dzięki dodatkom będą mniej rzucać się w oczy.

Można by przypuszczać, że Florence i Andrew łączy coś więcej, niż przyjaźń (w końcu brytyjska aktorka ma słabość do starszych mężczyzn, a jej eks był od niej dwadzieścia jeden lat starszy), jednak na razie nic nie wskazuje na to, by ich relacja była stricte romantyczna. Nie możemy tego jednak w pełni wykluczyć! Pozostaje nam więc jedynie czekać na dalszy rozwój wydarzeń i bacznie obserwować tę potencjalną power couple. Przypominamy jednocześnie, że niejeden aktor i niejedna aktorka znaleźli miłość właśnie podczas pracy nad filmem, zwłaszcza romantycznym. Miley Cyrus i Liam Hemsworth, Jennifer Lopez i Ben Affleck, Angelina Jolie i Brad Pitt oraz Eva Mendes i Ryan Gosling to tylko kilka przykładów...