Takiego duetu każdy potrzebował, choć nikt o tym nie wiedział. Florence Pugh i Andrew Garfield łączą siły i wystąpią razem w jednym filmie. Szczegóły nie są jeszcze znane, jednak pierwsze informacje ujrzały już światło dzienne. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego ten duet wygląda wam tak znajomo, to spieszymy z odpowiedzią. Para pojawiła się razem na „oscarowej” scenie, gdzie wręczała nagrodę w jednej z kategorii. W przyszłości będziemy mogły i mogli oglądać ich razem znacznie dłużej!

Florence Pugh i Andrew Garfield zagrają razem w filmie – tytuł

Tytuł produkcji został już udostępniony i brzmi „We Live In Time”.

Florence Pugh i Andrew Garfield zagrają razem w filmie – o czym będzie produkcja?

Oczywiście na szczegóły dotyczące fabuły jest jeszcze o wiele za wcześnie. Jedyne, czego udało nam się dowiedzieć, to to, że historia będzie zabawna, głęboko poruszająca oraz zawierać będzie wciągający wątek miłosny. I na niego właśnie czekamy najbardziej!

Florence Pugh i Andrew Garfield zagrają razem w filmie – reżyseria, scenariusz i produkcja

Za reżyserię odpowiada John Crowley, a scenariuszem zajmuje się Nick Payne. StudioCanal w współpracy z Sunny March będą produkować. Producentem wykonawczym został Benedict Cumberbatch!

Florence Pugh i Andrew Garfield zagrają razem w filmie – kiedy ruszą prace na produkcją?

Rozpoczęcie pracy nad filmem planuje się jeszcze na ten rok. Nagrania mają ruszyć już niedługo.

Florence Pugh i Andrew Garfield razem na Oscarach

Internet z mediami społecznościowymi na czele oszalał na punkcie aktorki i aktora, którzy pojawili się na scenie podczas 95. ceremonii rozdania Oscarów. Wyglądali razem naprawdę uroczo.

 fot. Getty Images

Zobacz także:

Niektórzy popłynęli myślami nawet dalej i uważają, że aktorka znana z „Nie martw się kochanie” i aktor znany ze „Spider-Mana” tworzyliby ich wymarzoną parę. Na razie parę tworzą jedynie aktorską, ale kto wie, być może wspólna praca na planie sprawi, że gwiazdy poczują do siebie coś więcej? Czy będzie to początek pięknej miłości albo przyjaźni?

Zarówno o filmie „We Live In Time”, jak i o relacji Florence i Andrew będziemy was informować. Stay tuned!