Są tu fanki oraz fani Andrew Garfielda? Nominowany do Oscara aktor już jutro skończy 39 lat. Być może dlatego aktualnie przebywa na słonecznym Bali, gdzie korzysta z zapowiedzianej i zasłużonej przerwy zawodowej. Jeden z fanów opublikował zdjęcie z "drugim" Peterem Parkerem bez koszulki. Ta fotografia od kilku dni podbija internet!

Andrew Garfield przyłapany na Bali

Gorącym zdjęciem aktora na balijskich wakacjach podzielił się jeden z fanów. Andrew ewidentnie korzysta z pogody na wyspie. Na gorącej fotografii widać, że 39-latek nie potrzebuje samoopalacza, przydałby mu się natomiast skuteczny krem przeciwsłoneczny. Ale to nie opalenizna przykuwa największą uwagę. Fanki i fani nie mogą oderwać wzroku od wyrzeźbionej figury byłego odtwórcy roli Spider-Mana. Jeszcze kilka miesięcy temu Andrew zarzekał się, że nie ma ciała, by być w najnowszej części kultowego filmu o Peterze Parkerze. Czy była to jedynie wymówka, która miała odwrócić uwagę fanów i fanek od niezapowiedzianego gościnnego udziału w „Bez drogi do domu”? A może aktor aktualnie cały wolny czas pożytkuje na siłowni? 

Andrew Garfield to najgorętszy facet 2022 roku!

Nie wierzę, że Andrew Garfield pozuje do zdjęć z fanami na Bali, a mnie tam nie było...

Andrew Garflield trenduje na Twitterze tylko dlatego, że jest hot na najnowszych zdjęciach. Niesamowite!

Fani i fanki na Twitterze mają rację? Zobaczcie i oceńcie same i sami.

tssjustadam/instagram.com

Andrew Garfield robi sobie przerwę od aktorstwa 

Nie da się ukryć, że ostanie lata były wyjątkowo owocne dla 39-leniego aktora. Jakiś czas temu mogłyśmy i mogliśmy oglądać go w „Oczach Tammy Faye” oraz „Tick, Tick … Boom!”, czyli dramacie muzycznym, za który otrzymał nominację do Oscara. Gościnnie pojawił się również w filmie „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Później pracował natomiast nad opartym na książce Jona Krakauera mini-serialem „Under the Banner of Heaven”. Po wielu udanych projektach Andrew stwierdził, że pora odpocząć.

Muszę ponownie przemyśleć, czym dalej chcę się zajmować i kim być. Chciałbym być przez chwilę zwyczajny – wyznał w rozmowie z „Variety”.

Nie wiadomo, jak długo potrwa artystyczna przerwa gwiazdora. Widać jednak, że Andrew sukcesywnie korzysta z wolnego czasu i cieszy się z zasłużonego odpoczynku.

 

Zobacz także: